Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet ebből baba?...

Szerintetek lehet ebből baba? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az átl ébredési hőmérsékletem 36,7-36,8. Menstruáció idején leesik 36ra.Hétfőn kellett volna megjönnie.Hétfőn és kedden az ébredési hőmérsékletem 36volt de mára visszaugrott az alapra (36,7).Tezteléshez még korai az idő ezért kérdezek itt hátha valaki tud valamit erről.Válaszokat előre is köszönöm.

2016. máj. 11. 06:47
 1/9 anonim válasza:
Szia. Gondolom ez a 36,7-36,8 a peteérés utáni átl. ébredési hőmérsékleted. Szerintem figyeld még pár napig. Nekem most hogy sikerült, nem várt körül leesett egy napra a hőm, már el is szomorodtam, hogy meg fog jönni, de másnap megint megemelkedett. Nekem 36,8-36,9 között ugrált,36,6-ra esett le azon az egy napon(tehát nem nagyon) és 4 nap múlva már 37,1 volt. Ekkor csináltam meg a tesztet. :-) Remélem neked is még emelkedni fog.
2016. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked! Én nagyon remélem hogy nálam nem ez lesz a helyzet.Akartunk babát néhány hónappal ezelőtt de nem jött össze.Viszont most a karrierem beindult így megbeszéltük a párommal hogy várunk 1-2 évet még.
2016. máj. 11. 11:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy semmilyen terhességre utaló jelem nincs a nemvárt elmaradásán kívül.A mellem érzékenyebb picivel és a hasam is görcsölget de nálam ez ilyenkor így szokott lenni.Se fáradság, se hányinger, se szédülés, a szagok se zavarnak, étvágyam se nagyobb mint szokott....stb
2016. máj. 11. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
A teszteléshez korán van? Mert? A nemvárt napján a legtöbbeknél már egyértelmű eredményt ad egy teszt! Van akinek előbb, nekem pl a nemvárt előtt 2 nappal egyértelmű pozitív volt a tesztem...
2016. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem holnap reggel csinálj egy tesztet, már kimutatja! :)
2016. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ma vettem egy tesztet a gyógyszertárba.a legérzékenyebbet kértem (25ös érzékenységű) és egyértelmű negativ.még halványan se jelent meg a 2. csík.nem értem miért nem jön meg akkor...
2016. máj. 12. 10:09
 7/9 A kérdező kommentje:
plusz reggelre a hőm megint leesett..
2016. máj. 12. 10:11
 8/9 anonim válasza:
Szia. Első vagyok. Akkor ebből nem lett baba szerencsére, ha most nem megfelelő. Sok sikert a karrieredhez. Egyébként a jelek nekem 6 hetesen kezdődtek. 5 hét 4 naposan mentem nőgyógyászhoz, kérdeztem, hogy mikor lesznek jelek, mert nekem semmi. Na kár volt :D De szerencsére csak 4 hétig tartott.
2016. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, csináltál mást most mint azelőtt? mármint ha jobban stresszelsz a karrier miatt, még az is befolyásolhatja a menzisz késését. Én és mára nem várom, viszont a hőmérőzést még csak most határoztam el, h. bevezetem, addig meg ha összejön, akkor még jobb
2016. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!