Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérem szépen, segítene valaki?

Kérem szépen, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Április 18-án volt esedékes a menzeszem,de csak 3 nap barna folyásom volt. Azóta nagyon furán érzem magam,görcsöl a hasam,szurkál a petefészkem,átlátszó folyásom van,szagtalan. Estére elég rosszul érzem magam,a munkahelyemen úgy elálmodom,hogy szédülök,az utóbbi egy hétben. Csináltam tesztet. Az egyik halvány de jól látható pozitív (10)volt,az utána lévő kettő (25)pedig negatív. Nemtudom mi ez? Lehet hormonprobléma is? Köszönöm előre is,aki segít.
2016. máj. 11. 21:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*elálmosodom

Bocsánat az elírásért

2016. máj. 11. 21:55
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem már elmehetsz nődokihoz is. Ő biztosra megmondja, hogy terhes vagy e. De sztem esélyes.
2016. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen mindenképp menni fogok dokihoz,de meg kell várnom,míg visszajön szabiról.Köszönöm a választ.
2016. máj. 11. 21:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h a második elott túl sokat ittál. Vagy keveset vartal es nem volt elég koncentrált ezért nem mutatta ki

Szerintem is nagyon esélyes menj el dokihoz hátha lat mar valamit

Bár 5hetig ki sem tudja tapintani :)

2016. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor semmiképp sem lehet hormonprobléma? Ne értsd félre, semmi baj ha jön a baba, a körülményeim jók, dolgozunk a párommal, saját házunk van. Csak furák ezek a tünetek.
2016. máj. 11. 22:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát hormon probléma nem okoz pozitív terhességi tesztet. És az is gyanús, hogy nem jött meg és a negatív teszt után sem jött meg. Úgy lehet ahogy az előző mondta,hogy sokat ittál előtte vagy keveset vártál. Csinálj reggeli pisiből!
2016. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát jó,veszek még egy tesztet. Tényleg sokat iszom, néha éjjel is felébredek inni. De nem gondoltam,hogy ennyire befolyásolja.
2016. máj. 11. 22:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Ráadásul még csak az érzékenyebb teszt mutatta ki halványan (a 10es), a kevésbé érzékeny nem. Pár nap múlva már a 25-s is többet mutathat, olyan négy hetes terhes lehetsz most.

Ilyenkor még a jó felbontású ultrahang us alig lát valamit, kézzel meg pláne lehet tapintani.

Nagy eséllyel baba van a háttérben, a tünetek is típusosak, max korán van még...jövő héten erősebb lenne a teszted és általában a petezsák is láthat már.( ettől függetlenül a doki egyszer visszahív, hogy ellenőrizze, megjelent-e a szívhang is.

2016. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet hormonprobléma is akár, de ezt orvos tudja megmondani...szerintem kisebb a terhességed a menstruáció alapján várthoz képest.
2016. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam úgy volt, hogy reggel negatív volt a teszt, délután pozitív, mert én este ittam mindig sokat, reggelre híg volt a vizelet. Nem lehet, hogy nálad is ilyesmi van?
2016. máj. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!