Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitséget szeretnék kérni. A...

Segitséget szeretnék kérni. A barátommal már több mint két honapja eggyáltalán nem védekezünk és mégsem esek teherbe. Nemtudom hogy mi lehet a baj? Aki esetleg volt már ilyen helyzetben azt nagyon szépen kérem segítsen nekem.

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 13:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja? Az kb. semmi.

Az átlagos pár min. 4-6 hónapig próbálkozik.

Ha egy év után sincs baba, akkor kell elkezdeni orvoshoz járni.

2013. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapja? Olvasgass kicsit... Mi 5 évet vártunk rá és két babát vesztettünk el. De van akinek ennél is több idő. Sok sikert!
2013. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap nem sok idő, egy orvos sem fog még veletek foglalkozni, majd ha 1 év múlva sem esel teherbe, akkor kell elmenni kivizsgálásokra, addig meg hajrá:)
2013. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1,5 éve nem, most már járunk a meddőségi központba.


Ha egy évig nem sikerül, akkor érdemes orvoshoz menni, addig nem valószínű, hogy foglalkoznának veletek.

2013. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap az semmi. Akár 1-2 évig is teljesen normális ez, még egészséges párok esetén is. Ha meg bármelyiknek bármi gondja van, akkor ez az idő még több is lehet.

Próbálkozni kell kb még egy évig, ha akkor sem jön össze, akkor el lehet menni mindkettőtöknek kivizsgálásra.

a sikertelenség oka egyébként nagyon sokféle dolog lehet, pl: stressz, hormonzavar, pajzsmirigy problémák, ciszta, petevezeték elzáródás, nem megfelelő peteérés, nem peteéréskor történő szex, alacsony spermaszám, sperma rossz minősége, sperma nem megfelelő aktivitása, és még sorolhatnám.

De nálatok még nincs ok aggódni, 2 hónap nem a világ.

2013. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
1 év sikertelen próbálkozás kell ahhoz, hogy a doki egyáltalán szóba álljon veled. Én most vagyok túl 3 clostys hónapon+ egy átjárhatóságin- másfél éve próbálkozunk sikertelenül. Szóval semmi pánik,2 hónap még nagyon gyenge pite! Csak szeressétek egymást, természetesen, semmi görcsölés...meglásd jönni fog a babó idejében! :)
2013. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Lienah ***** válasza:

Én az előző párommal több mint 2 évig próbálkoztam, de semmi.. Orvosról orvosra jártam és "minden oké" volt (persze azért azt gondolom, hogy mégse, ha nem jött össze, nahde mindegy is). Aztán szétmentünk. A mostani párommal közel 3éve nem használtunk óvszert, mondván, ha jönni akar... és semmi... amikor már azt terveztük, hogy akkor baba nélkül élünk, utazgatunk, akkor jött össze.

Szóval 2hónap miatt még ne ess kétségbe, ha jönni akar, úgyis jönni fog!!!

18+6hkm

2013. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat..remèlem nem lesz semmi baj és tényleg sikerülni fog hamarosan :)
2013. dec. 11. 13:24
 9/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülyeség de 6napja volt a peteèrèsem ès két napja fáj görcsöl a hasam..neket is volt ilyen? Bocsi az ilyen kèrdèsekèrt csak hát na..nagyon szeretnènk ès ez hàtha már egy jó jel
2013. dec. 11. 14:03
 10/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jel, lehet, hogy nem. Az a baj, hogy ilyenkor amikor nagyon vágyunk valamire, mindenből jelet csinálunk:(


Kitartás. Tudom könnyű mondani, betartani meg ezerszer nehezebb, de ne stresszelj rá!

2013. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!