Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi segített a teherbeesé...

Kinek mi segített a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok nm azokra vagyok kíváncsi akiknek első pár hónapban sikerült, az nem segít...

Tudom a 6hónap mióta próbálkozunk is semmi...de mégis nem várnék most is 3évet mint az előző terhességemnél. Akkor nem talált az orvos semmit még sem jött. Most napra pontos ciklusaim mióta próbálkozunk szana aszét csúsztak az orvos mégis egy évet kért, nem váltanám le mert neki köszönhetem hogy élünk és ő minden előző komplikációnkat ismeri.

Szóval valami külső segítség jól jön azt hiszem, vitamin vagy nem tudom, kinek mi vállt be?


2016. máj. 12. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
D-vitamin. A védekezés vége felé kezdtem szedni és az első próbálkozós hónapban teherbeestem. 40 évesen!
2016. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami beválik, az az endokrinológus, hidd el. Nem a vitaminok meg ilyesmi. Egy 3. és 21. napi vérképből azonnal kitűnik, kell-e szedned bármit, vagy nem (főleg, hogyha jól értem, szétcsúsztak a ciklusaid). Nem nőgyógyász, hanem endokrinológus kell neked!
2016. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem 5 év sikertelen próbálkozás után elkeztem inni a tömegnövelő port és rá a köv hónapban összejött (a munkám miatt volt fontos innom a löttyöt)
2016. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A férjem E vitamint szedett, én Femibiont. 10 hónap után sikerült :)
2016. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sex es palasfu tea :)
2016. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne mi 18 hónapja próbálkozunk, ettünk már sok fajta vitamint, de semmi. mindkettonkel rendben van minden. első clostibegyt kuran vagyok túl de az sem volt sikeres. Most hallottam a timeszter vitaminrol lehet kiprobalom. valami tanács esetleg?
2016. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!