Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesésnél segített már...

Teherbeesésnél segített már valakinek a méhpempő? Mert hát elég drága és hogy van e értelme megvenni!

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igazabol ezt nemtudja senki sem,hogy ezert esett-e teherbe,vagy sem..merthat ha Te elkezdened szedni es terhes lennel jovo honapba,honnan tudod,hogy amugy nem estel-e volna teherbe?! :)

Tehat,probalkozz,artani nem art,mert a mehpempo nagyon-nagyon egeszseges :)

Jo babasodast :)


Miota probalkoztok kulonben,ha szabad tudni? :)

2013. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk, igen, mert rendbe rakta a magas prolaktin szintemet, mellyel elvileg teherbe sem eshettem volna, nagyot nézett a nőgyógyászom is. Óramű pontosságú menzeszt lehet vele beállítani, csak helyesen kell szedni. Egy pár hónapos próbát szerintem mindenképpen megér.
2013. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített. És nagyon undorító íze van, nem bírtam sokáig. De sokaknak segített.
2013. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából még csak pár hete döntöttük el, hogy jöhet a baba, de 4 évig szedtem fogamzásgátlót, és sajnos a menzeszem rendszertelen is volt és hát így nem könnyű a dolog.. De akkor lehet, hogy érdemes kipróbálni..
2013. febr. 12. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem segített, megvettünk egy 3 havi adagnak megfelelő mennyiséget, majdnem 30.000 ft-ért, biztos helyről. Nagyon undorító volt az állaga és az íze is, de megettem mindet, még sem segített, sőt megemelte az éhgyomri cukromat is. :( Többet biztos nem szedném!
2013. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nah most ugyanott tartok ahonnan elindultam!Az éhgyomri cukrom mikor legutóbb mérték elég magas lett és ezt nem szeretném még jobban növelni.. Asszem egyenlőre még várok vele aztán majd meglátom!

Köszönöm a segítséget!

2013. febr. 13. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne vidd túlzásba, mert a végén méhecskévé változik a babád :-) (Meghökkentő mesék)
2013. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia, az Aviva tornát tudom javasolni a hormonrendszered rendbetételére! (De nem árt, ha mellette elhagyod a cukrot, egyéb gyorsan felszívódó szénhidrátot, mert ez is rossz irányba módosítja a hormonszinteket.)

www.avivamodszer.hu - ez a honlap Tóth Lívia oldala. Ő közvetlenül a módszer kidolgozójától tanulta, és ő képezte ki a jelenleg Magyarországon dolgozó többi oktatót is. A honlapján fenn van az oktatók listája is, az országban sok helyen vannak mára.

Egy néhány órás alkalom, amíg betanulod, utána magad végzed otthon.

Nézz utána, érdemes.

2013. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is Avivázom. :) Nekem már beállította a ciklusomat.
2013. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, témán kívül írok, ne haragudj: a tüneteid alapján szólj a nőgyógyászodnak, hogy inzulinrezisztenciára és esetleg PCOS-ra (policisztás ovárium) gyanakszol. Amúgy is kellene egy teljes hormonsort csinálni, ha babát terveztek. Csak pár vérvétel az egész, és ha valami bajod van legalább kiderül. Meglepődnél, mennyi nőt érint ez manapság...

Szurkolok a babásodásért! :)

2013. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!