Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinél hanyadik héten jelentkez...

Kinél hanyadik héten jelentkezett a rosszullét? Fiú vagy lány született/fog születni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy akik fiút várnak,kevésbé vannak rosszul,mint a lányosok. Tapasztalat?
2016. máj. 12. 15:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem van már egy kislányom és vele sose voltam rosszul. Most várom a 2. gyerköcőt na vele volt jó pár rosszul létem a 9. hétig, 12 hétben járok igy még nem tudom milyen nemü lesz a baba.
2016. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én a 6. héttől a 12. hétig hánytam. Fiam van.
2016. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mindkettő van, sosem voltam rosszul miattuk
2016. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én a 6.héttől a 20.hétig hánytam folyamatosan,és utána is időnként.Lányom lett.
2016. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én a kezdetektől nagyon rosszul voltam a negyedik hónapig. Minden reggelt hànyàssal kezdtem, mint a filmekben :) de lett egy csodaszép kislànyom.
2016. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kb. 7. héttől a 9.-10. hétig enyhe émelygés volt, kislány lett. Barátnőm a 4. hónapig folyamatosan hányt, kislánya született. Sógornőm is émelygős volt, mindkétszer, neki fiai születtek.
2016. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szia! Én kisfiút várok. Kb a 6-7. héttől vagyok rosszul. Most járok a 29. hétben és még mindig hányok.
2016. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Egyszer sem voltam rosszul a terhesség alatt. Fittebb voltam mint valaha....

Se hányinger, se fáradtság semmi...

Kislányom született :)

2016. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kétszer volt émelygésem, lányom lett.
2016. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Van egy fiam, vele 2szer volt szédülésem, egyéb semmi. Végig fitt voltam, utolsó héten még a kertben kapáltam, gazoltam.

Most 26 hetes kismama vagyok, egyszer sem voltam rosszul, semmi bajom nem volt eddig, fitt vagyok (pl. még bicajozom, bár sokan emiatt rosszallóan néznek). Most lányt várunk.

Ja és nem vagyok vékony alkat, a fiammal jelentős súlytöbblettel kezdtem, hatalmas hasam volt, sokan hitték, hogy ikreket várok.

Most 10kg-val kevesebbel kezdtem, mint az elsőt, de már most is nagy hasam van, épp ma jegyezte meg egy anyuka, hogy azt hitte, már jövő hónapban szülök...

2016. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!