Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinél hanyadik héten jelentkez...

Kinél hanyadik héten jelentkezett a rosszullét? Fiú vagy lány született/fog születni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy akik fiút várnak,kevésbé vannak rosszul,mint a lányosok. Tapasztalat?
2016. máj. 12. 15:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Eddig ket lanyom van,mindkettejukkel 6-7.héttől hanytam olyan 16-17. Hetig...most ha minden igaz,fiu lesz,szinten 7.hettol meg mindig rosszul vagyok 14 hetesen.
2016. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hírből sem ismertem a rosszullétet, még kóbor émelygésem sem volt sosem. 3 fiam és 2 lányom van.
2016. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Èn csak kètszer hánytam.Fiam lett.
2016. máj. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

#22 akkor te a nagyon szerencses csoportba tartozol!!!


Nekem az elsonel a vart mensi elott 3nappal pozitiv lett a teszt,ra egy hetre elkezdtem hanyni. Minden nap,minden 5.percben hanytam ameddig meg nem mozdult a babam! A dokim korhazba is befektetett kiszaradas veszellyel,mert egy korty vizet is kihanytam! Lany lett!

Most nemsoka 7hetes leszek,fogalmam sincs meg mi lesz,de emelygek es surun szedulok,teljesen el vagyok gyengulve... Ezek alapjan fiura tippeltem,de ahogy latom,erre tenyleg nem lehet adni! :)

2016. máj. 18. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!