Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A testhő csak akkor emelkedik...

A testhő csak akkor emelkedik ha a tüszőrepedés sikeres volt vagy mindig?

Figyelt kérdés

Először is azzal kezdeném, hogy miért a reggeli a mérvadó? Erre annyi választ találtam, hogy akkor a legmagasabb a testhő ezért.

Nekem reggelente volt, hogy 35,6-36,2 közé esett este meg 37 fölött.

Nehezen mérem reggel, úgy olvastam legalább 6 óra alvás kell, sajnos 10 előtt nem tudok lefeküdni fél 5kor meg kelek párommal (utána én visszafekszem), de éjszaka sokszor ki kell mennem pisilni legalább 1x.


2 napja volt egy pozitív ovu tesztem, vagyis több de ilyen erős sosem volt. Másnap a hőm 36,3 volt és az aznapi teszt már negatív.


Ma reggel 36,7 volt. Megpróbálom további napokban mérni, hátha megindul felfelé. A kérdésem annyi, hogyha a tüszőrepedés nem sikerült akkor is felmegy?


Köszönöm :)


2016. máj. 13. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Azert a reggeli a mervado, mert akkor van "nyugalmi allapotban" a tested. Nem a reggeli a legmagasabb. De napkozben nagyon sok dolog befolyasolja a homersekletet, mozgas, eves, ivas, de az is, hogy milyen kornyezetben vagy (hideg, meleg, vagy valtakozo.) peldaul egy kiados edzes utan, vagy epp hazimunka utan magasabb a homerseklet.de ha mondjuk a szarban mered, akkor eves es ivas utan is el kell telnie egy kis idonek, mire merhetned napkozben, mert pl egy pohar hideg viz, vagy epp forro kave utan nem ad a meres realis eredmenyt.

Maradj a reggeli meresnel, ha tudod nagyjabol egy idoben merni. Merj vegig igy egy ciklust es utana latni fogod a gorbebol, hogy ertelmezheto-e, ha nem, akkor nincs ertelme ilyen modon merned tovabb. Ha meg normalis gorbet kapsz, akkor folytasd.


Ha nincs tudzorepedes, akkor elvileg nem megy fel a homerseklet. A kiszabadult petesejt helyen lesz a sargatest, progeszteron termelodik es a progi emeli meg a homersekletet. De csak 3-4 nap tartos homerseklet emelkedes utan mondhato egyertelmuen, hogy megrepedt a tuszo.

2016. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szarban, hanem szajban.

Bocsi.

:D

2016. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ! :) minden benne ami érdekelt!

Igen elkellett olvasnom 3x mire leesett, hogy szájban nem szarban :DD telefonom nekem is szokott ilyet csinálni :D

amugy hüvelyben mérem. :)

2016. máj. 13. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!