Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remeny? A parommal...

Van még remeny? A parommal peteereskor voltunk egyutt. Ra 8 napra elkezdett gorcsolni a hasam azt hittem hamarabb meg fog jonni de nem .

Figyelt kérdés
Egy hetet kesett most hetfon megjott de csak 3napig tartott nem volt olyan sok de kevesnek se mondanam . Ma delelott olyan erzesem volt hogy meg fog jonni es nagyon hanyingerem is volt pedig mar teljesen elmult . Ja es 2 nappal a nem vart elott csinaltam tesztet az halvany pozitiv lett ra ket napra negativ. Nemtudom mi lehet ez? Orvoshoz csak jovoheten tudok elmenni de mar nagyon ketsegbe vagyok esve :(
2016. máj. 13. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nemtudom,hogy segít- e neked, de én is ebben a cipöben járok. itt az én kérdésem a válaszokkal hátha segít. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2016. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jövöhéten megyek dokihoz, én is negatívat tesztelek azóta is, de tünetek nem múlnak...
2016. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szepen elolvastam a te kerdesedre a valaszokat is. Hat nemtudom lehet fogok venni egy tesztet kedden mar ugyis kimutatja ha baba van . Te teszteltel ? Mert lattam hogy irtad hogy ma fogsz.
2016. máj. 13. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen teszteltem, de negatív lett. 5 nap múlva esedékes a mensim, hát várnom kell, ha nem lesz semmi, akkor nemvárt után is tesztelek egyet.
2016. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen tesztet vettel ? Mert csak a legerzekenyebb mutatja ki a nem vart elott ha jol tudom .
2016. máj. 13. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!