Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén is vannak...

Terhesség esetén is vannak menstruációra utaló jelek?

Figyelt kérdés

Évek óta megszakítással "védekezünk" általában, néha pedig gumival (főleg menstruáció előtt és után meg mikor épp úgy jön ki a lépés).


Általában 28 napra jön meg. Néha plusz/mínusz 1-2 nap eltérés. Évente egyszer-kétszer van, hogy 1 hetet késik.


Most 3 napja késik, de vannak jelei a menstruációnak. Például kipattanásosodtam, nagyobb fizikai megterhelésnél (pl.futás) begörcsölök, ingerlékeny vagyok, könnyen elsírom magam, jobban izzadok, hőhullámok stb.


Én inkább a stresszre gyanakszom, mint terhességre. Van itthon tesztem is, de pár nap késés miatt nem akarom elhasználni.


A kérdésem az lenne, hogy HA terhes lennék, akkor is jelentkeznének ezek a tipikus menstruációs tünetek?



2016. máj. 13. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem használd el a tesztet.
2016. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a tüneteim pontosan megegyeznek terhesség és pms esetén. Ilyen korán "tipikus" terhességi tünet még nincs: émelygés, gyomorégés, stb. 3 nap késés esetén a teszt már mutatja, ha terhes vagy. Én biztos nem bírnám tovább a várakozást :))
2016. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megjött tegnap, a teszt meg marad tartalékba. :)

Tudom, hogy terhességi tünet nincs még ilyenkor. Én pont az ellenkezőjére voltam kíváncsi hogy menstruációs tünetek lehetnek-e, ha fennáll a terhesség. Mert mindig az ellenkezőjét kérdezgetik, akik már babát szeretnének. De erről az oldalról még nem nagyon volt róla szó.

Azért köszi a válaszokat. :)

2016. máj. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!