Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kizárt, hogy 2 hónappal a...

Kizárt, hogy 2 hónappal a missed ab után még maradt hCG, ugye? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Március közepén volt missed abom, már az első ciklusban zöld utat kaptunk a próbálkozásra.

Ma lett volna esedékes a 2. vérzésem azóta, de furán éreztem magam, és délutáni pisiből erős pozitívat teszteltem (Predictor Early).

Nagyon örülünk, de eszembe jutott, hogy mi van, ha ez még az előző terhességből maradt... De ilyen hosszú idő után már kiürült volna a hCG, ugye? Kizárt, hogy kimutassa a teszt.


2016. máj. 13. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Max 2-3 hétig marad a HCG, 2 hónappal később már biztos nem a korábbi terhesség miatt pozitív a teszt.

Gratulálok! :)

2016. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 hétig volt pozitív (igaz egyre halványult) a terhességi teszt, szóval nem igaz, hogy csak max 2-3 hétig lehet pozitív. Sok függ attól, mikor, hány hetesen történt a vetélés.

De mivel neked már volt azóta egy vérzésed, így szinte biztos, hogy nem az előző terhességből maradt HCG.

Gratulálok! :)

2016. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elég korán lehetett neki, mivel zöld utat kaptak elég korán.... Inkább az a ritka ha valakinek 6 hétig pozi a teszt, de úgy látszik olyan is van, de itt kb 8 hétről beszélünk! :)
2016. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jó 2-es de 2 hónappal később erős pozitív? Lehet van akinek lassan ürül de te is azt írtad, hogy egyre halványabb tesztjeid voltak, itt pedig erős pozitív tesztről van szó.
2016. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kb. a 9-10. hét környékén halt el, és a 12. genetikai UH-n vették észre.


Azért is gondoltam, mert ezt a tesztet azzal reklámozták, hogy már a vérzés előtt 6 nappal jó eséllyel kimutatja a terhességet, szóval elég érzékeny. (Nincs rá írva konkrét szám.)


Keddig várok (pont most van hosszúhétvége...) aztán tesztelek még egyet.

2016. máj. 13. 19:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha erős pozitív akkor baba. Gratulálok 😊
2016. máj. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Basszus, most olvasom, hogy a Predictornál tök sok az álpozitív eredmény... :(

Nem vagyok egy gyakorlott tesztelő, segítsetek: Ha a tesztcsík azonnal majdnem olyan sötét lett, mint a kontroll, és tegnap óta sem tűnt el, akkor az még lehet álpozitív??

2016. máj. 14. 11:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Az erős teszt biztató, nagyonis. Használtam én is ezt a tesztet, nem csapott be, full negatív volt, túl korán csináltam.

De ha megnyugtat vegyél egy sima Facelle tesztet, az sose csapott be engem még és ahogy itt olvastam mást se, használtam már vagy 3x.

2016. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az lesz, gyógyszertári ügyelet... Bár elég hülyén érzem magam, amiért itt a GYK-n egy csomó lehelethalvány tesztet is pozitívnak kiáltanak ki, én meg az erős rózsaszín vonalnak se merek hinni... Kezdek begolyózni.
2016. máj. 14. 11:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha erős pozi az nem lehet álpozitív! Szerintem baba van a dologban. De azért vegyél egy másik tesztet is bizzos ami biztos!:) Nagyon drukkolok! Majd írd meg:)
2016. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!