Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menzeszem . Lehet...

Késik a menzeszem . Lehet reménykednem a babában? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Még csak 2. napja késik!Tudom ez még semmi,még meg jöhet de azért írok hogy megkérdezzelek titeket,hogy volt-e ezek közül nektek is valamelyik tünet.

Tegnap tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban 3-4 napja tojás nyákom van ami még eddig soha nem volt.Mindig vizes s folyásom és pecsételek előtte 2 nappal innen tudom,hogy meg fog jönni!Ez most elmaradt. Görcsöl a hasam szurkál és feszít nagyon néha.A melleim fájnak főleg hónaljnál és nagyon érzékenyek a bimbóim.De tudom ezek pms tünetek is lehetnek! Tegnap este nagyon görcsölt a hasam és reggel ingerülten keltem ebből gondolom,hogy meg fog jönni!Holnap reggel tesztelek ha ma még nem jön meg!Remélem baba lesz jó lenne!

Légyszi csak normális válaszokat tényleg tudom,hogy bármi lehet csak a tapasztalatok miatt érdeklődöm.Köszönöm


2016. máj. 17. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
teszt
2016. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem az iyen hülye embereket komolyan?Retardált vagy,hogy egy nyomorék 500Ft-os tesztet nem bírsz venni?Szerinted itt beléd látnak a röntgenszemükkel az olvasók?Tegnap a folyásod,ma ez?Tesztelj most,mert az ilyen kérdésektől frászt kapok és azt gondolom,hogy agyilag semmiképp,nem vagy érett rá,hogy gyereked legyen,ha ennyire életképtelen vagy.
2016. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy reggel csinálok!Nincs is itthon és ma nem tudtam venni!De azért köszi a választ. :) Tudom,hogy jobbat nem tudtok mondani,de nem is kértem csak azt hogy nektek mi volt először gyanús!
2016. máj. 17. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező! Mivel a pms tünetei megegyeznek a terhesség korai tüneteivel, senki nem tudja, ilyenkor a beágyazódás környékén, hogy terhes-e vagy sem. Ez persze idegesítő, de majd a teszt megmutatja, hogy mi a helyzet.
2016. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy teszt megtudja majd mutatni

De lehet h meg az sem :) ha negativ lenne várj meg par napot es aztan ujra

Tankolni be otthonra par Facelle tesztet azok a legmegbízhatóbbnak

2016. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Ha pontosan meg szokott jönni, ráadásul ilyen szuper tüneteid vannak, akkor igen, lehet baba :) Persze pms is lehet, ez ilyenkor még lutri, reméljük a legjobbakat :) Majd írj, mit mutat a teszt :)
2016. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Háát, "kedves" 2-es! Szerintem te vagy a retardált, idegbeteg b...atlan p.csa! Borzasztó ember lehetsz, sajnálom a környezeted!


Kérdező!

Ebből még lehet bármi. Nekem öt napja késik, teszt negatív. A tüneteink viszont megegyeznek. Nekem pluszba annyi, hogy estére mindig felpuffadok. Még bizakodom ;)

Drukkolok! :)

2016. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó neked pedig,hogy megvédtél! :) Holnap csinálok egy tesztet lesz ami lesz .Tovább úgy sem bírnám:Ha érdekel titeket az eredmény akkor este megírom,mert dolgozom egész nap. Köszi a bíztatást. :)

2016. máj. 17. 19:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és neked is megy a drukk nagyon!Ha teszteltél mindenképp írd meg mi lett!
2016. máj. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!