Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik és a 6. -ik...

6 napja késik és a 6. -ik napon vagyis ma reggel egy kis barnás folyást észleltem pedig ha megjön a menzeszem akkor első nap már vérzek, késés 3. -ik napon csináltam tesztet és negatív volt! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Orvos biztosat mond :)


Reggel hajrá , látogasd meg.


vigyél neki egy pohár reggeli első pisit :)

2016. máj. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ez baba jel szted??most is csak halvány rozsaszín folyas
2016. máj. 13. 04:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megjött.....:( menzesz után akkor babaprojekt szted melyik nap a legtermékenyebb nap? sose tudom kiszámolni hogyan számoljam ki?
2016. máj. 13. 05:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy konyv szerint ciklusod hosszusagabol kivonsz 14-et es akkor van peteeresed...elmeletben..de tudsz venni ovutesztet a drogeriakban ,gyogyszertarakban(nem olcso: kb. 5db/csomag=kb.3000 es ebbol kell minimum 1csomag/ciklus-neten olcsobb rendelni amugy ),vagy menj el nogyogyaszhoz es nezed meg erik e es mikor az a legtutibb modszer. Tovabba vannak meg modszerek ; van aki homerozik minden reggel,van ovulacios mikroszkop is (nekem ez pl. nem jott be.).
2016. máj. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szoval nekem 24 napos a ciklusom és 4-5 napig szokott meglenni akkor ezt hogyan számoljam
2016. máj. 13. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!