Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitív a HCG teszt, mit...

Ha pozitív a HCG teszt, mit mutatna az LH?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen is, hogy jóstesztnek lehet használni az LH teszteket. Próbáltátok már, hogy mit mutat pozitív HCG mellett/után?
2016. máj. 17. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pozitivat mutat az LH-is,ha a hcg pozitiv
2016. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt az lh teszt, mikor a hcg pozitív volt :)


[link]

2016. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Reggel én is kipróbálom :)

2016. máj. 17. 20:50
 4/13 anonim ***** válasza:

En csak egyszer probaltam ki, igaz, hogy akkor mar 7 hetes voltam es a hcg is eros pozitiv lett mar az elmaradt mensi idejen is. De lomtalanitottam a szekrenyt es talaltam egy lh-tesztet, igy erdekessegkeppen megcsinaltam.

Nagyon eros pozitiv lett, ahogy felszivta a teszt a vizeletet, ugy jelent meg rajta mindket csik.

2016. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Megcsináltam én is, teljesen olyan lett, mint a 2. válaszolóé :)

Még csak hétvégén lett pozitív a hcg-m, a férjem ma vesz még egyet, mert persze egy nem elég :)

2016. máj. 18. 10:00
 6/13 anonim ***** válasza:

Majd dobhatnál képet is róla, kíváncsi vagyok :)

(amúgy én is teszteltem akkor egy csomót, nagyon sokat vártunk rá, és nem hittem el :D )

2-es voltam


18hkm

2016. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Itt van: [link]

A felső a hcg, az alsó az lh, két nappal a hcg után, reggeli pisiből mindkettő. Még holnap reggel csinálok egy másik hcg-t, kell a bizonyosság :)

2016. máj. 18. 18:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Csodaszép pozitív mindkettő! :)

Gratulálok!

2016. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még mindig a "nem hiszem el" fázisban vagyok, napjában 2x megnézem a teszteket, meg vagy 10x az ide feltöltött képeket... Nem vagyok normális :D

2016. máj. 18. 19:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez teljesen érthető! :)) Én még most sem fogtam fel hogy sikerült, és az elején kb. ugyanaz voltam mint te, ahogy írod :)

Ilyen az, amikor sok sok éven át küzd az ember, és végre sikerül!

Én sem gondoltam volna, hogy nekem valaha az életben már lesz gyerekem. Rengeteg volt az idő amit vártunk rá!

(amúgy én 8 hetes koráig teszteltem, meg voltam hülyülve rendesen :D aztán vettünk egy magzati szívhanghallgatót, és 2-3 naponta hallgattam az uh-k között, hogy tuti ott van e :D )


18 hkm ;)

2016. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!