Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem látom a csíkokat a...

Miért nem látom a csíkokat a teszteken?

Figyelt kérdés

Komolyan már idegesít, hogy szinte az összes "Szerintetek ez most pozitív vagy negatív?" képpel ellátott kérdésnél én semmit sem látok. Mások meg írják, hogy "én látom amire gondolsz", "ott van nagyon halványan mintha", sőt egyesek egyenesen gratulálnak...


Egyelőre nem tervezek gyereket, de rendesen megijeszt, hogy, ha egyszer csinálok majd tesztet, simán kidobom majd a pozitívat, mert én negatívnak látom...


Csináltam már késés miatt tesztet és akkor negatív volt, de ezek alapján simán lehetett volna pozitív.


Most akkor velem van a baj, vagy ez olyan mint a császár új ruhája?



2016. máj. 17. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
[link] ezen sem látod?
2016. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a monitorod a hibás, ne aggódj, élőben teljesen más. Sőt, ha kétséged van, vársz két napot, és gondolom már olvastad te is, hogy akkor erősebb lesz a második csík.


Nekem is van úgy, hogy a gépen nézem, el se tudom képzelni, miről beszélnek, de a mobilomon meg érdekes látom.


A technika ördöge. :)

2016. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha-ha!! Na én teljesen ugyan így vagyok, azzal a különbséggel, hogy nekem vár van gyerekem, és máig meggyőződésem, hogy nekem csak a mensi kimaradása után 4 nappal mutatta ki a teszt, a régóta próbálkozó berátnőm pedig röhögőgörcsöt kapott a tesztem fotójától, azzal a felkiáltással, hogy ez csak nekem halvány, majd le ugrik a második csík... esküszöm hogy addig én negatívnak láttam, és igen, ezek szerint kidobtam előtte egy csomó halvány pozitív tesztet, amiket itt már rég feltesznek kérdésként, és rég látnak a válaszolók... Hozzá kell tennem, hogy akkor még tök tapasztalatlan voltam ezen a téren, nem látogattam még ezt az oldalt, így nem láttam, hogy milyen egy igazán halvány pozi teszt. Na most próbálkozunk a kistesóval, el kell mondanom Neked, hogy minden tesztet fél órát nézegetek napfényben, meg lámpafényben, meg mindenhogy, hogy most negatív-e, vagy pozitív csak én nem látom :D.
2016. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1# ezt halványan, de mondjuk, hogy látom. Viszont én valószínűleg ezt sem gondolnám pozitívnak, (főleg ilyen tapasztalatok után) inkább napok múlva ismételném, mert nem tudnám eldönteni, hogy mi van. :D


2# lehetséges, de mobilról se látom szinte soha...


A másik meg, ami eszembe jutott, hogy most itthon olyan digitális Clearblue tesztem van, ami vagy + vagy - jelet ír ki. Miért nem használ mindenki olyat, ha ennyire nehéz eldönteni?


Én így képzelem el a pozitív tesztet:

[link]

[link]

[link]


Vagy ez a ritka, hogy ilyen egyértelmű már az elején a csík?

2016. máj. 17. 13:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, még annyi, hogy ezen ne aggódj, végül biztosan lesz annyira erős a teszt, hogy mi vaksik is lássuk :D ;).. Látod, nekem is feltűnt végül, hogy tényleg terhes vagyok... mondjuk nekem akkor tűnt halványnak a csík, mindjárt előszedem neked milyen volt...
2016. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Na ezt én még halványnak láttam.

2016. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3# de jó, hogy nem vagyok egyedül :D Én meg régóta figyelem a témakört és nem tudok rájönni a titok nyitjára, hiába a sok olvasás...Már csak ezért olvasom a kérdéseket, hogy eltalálom-e a közvéleményt, de szinte soha :D Talán egyszer volt, hogy láttam, de az olyan volt, mint az általam linkeltek.
2016. máj. 17. 13:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem rohan mindenki digitális tesztért, mert rohadt drága. Inkább rendelnek neten olcsót, amiben több van, utána felteszik ide. amúgy 1es voltam. Ja és nekem ez a teszt hiába volt ilyen halvány 2 csíkos, nem volt baba.
2016. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel, max 1-2szer láttam valamit az ide feltöltött teszteken. A legtöbben türelmetlenek, már jóval a nem várt előtt tesztelnek, és próbálják belelátni a második csíkot.Ha tényleg terhes leszel, és lesz türelmed kivárni a mensi napját, már egyértelműen pozitív lesz a teszt, jól látható második csíkkal. Engem még teszt sosem csapott be, ami negatív volt, az negatív volt, ami pozitív, abból baba lett. Akármilyen teszt, akármilyen márka. Az is lehet, hogy a teszt sem csapja be őket, tényleg elindul valami, amit a nagyon érzékeny tesztek már mutatnak baromi halványan. Aztán hiba csúszik a folyamatba, és "elmegy a baba". Hogy ez kinek jó, azt nem tudom, reménykedni, örülni és jobban csalódni, mintha nem is teszteltek volna.
2016. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó nekem jó volt, mivel amint terhesség leghalványabb gyanúja felmerült gyógyszert kellett szednem!

20 hkm

2016. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!