Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 évet harcolni hogy ne...

4 évet harcolni hogy ne legyen gyereke?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen annyira megdöbbentem.Mi a véleményetek erről a cikkről és döntésről?



2016. máj. 17. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Les,z.arom!
2016. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szabad országban élünk.Ha azért lehet harcolni,hogy legyen,miért ne lehetne azért,hogy ne legyen?Az ő dolga,az ő teste,az ő élete.
2016. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az, hogy az ő dolga
2016. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem joga van hozzá. Még mindig jobb megoldás ez, mint ha terhes lesz és abortuszra megy. Ha meg később megbánja, az az ő baja.
2016. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Azt,hogy szive joga.


A màsik gondolatom meg az,hogy polgàrpukkasztàsnak szànja a tettét,illetve,hogy ilyen sz@r vilàgban élünk,hogy ezt is normàlisnak kell gondolnunk,hogy vki a természetes ösztönei ellen tesz.

2016. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy szégyen, hogy ezért 4 évig kell küzdenie. Ha ezt akarja valaki felnőtt fejjel miért kell 4 évig szivatni?
2016. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Maganugye.

Neked is inkabb a sajat dolgoddal kellene foglalkoznod.

2016. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Két külföldi ember története (számomra nem derül ki, hogy hol történt). Miért a www.szeretlekmagyarország oldalán?
2016. máj. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ledöbbentél? Min? Az ő dolga, az ő teste, az ő döntése. Nem akar gyereket, ez van, Miért nem fogadod el egy vadidegen nő döntését?

Én nem olvastam el a cikket, de én nem döbbenek le ezen. Valaki meg gyereket akar és akár 10 évig is küzd érte.

De egyébként meg nem jobb az, ha megműtik és nem lehet gyereke, minthogy abortuszra járkáljon, meg évtizedekig fogamzásgátlót szedjen?

2016. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szíve joga. Miért vagy ledöbbenve? A nő nem tenyészkanca backi, ha nem akar gyereket, akkor nem lesz gyereke. Mi nem érthető ezen neked?
2016. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!