Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok olyat hogy valakinek...

Tudtok olyat hogy valakinek orvosok szerint nem lehetett gyereke utána mégis megtörtént a csoda?

Figyelt kérdés
A páromnak nem lehet az orvosok szerint gyereke. Van azért valamennyi esélye hogy teherbe essek amikor nem is számítunk rá?
2015. jún. 14. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inszeminációval sem? Pontosan mi az oka, miért nem lehet? Egyetlen életképes spermiuma sincs?
2015. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, náluk 2x történt meg a csoda természetes úton, azóta már védekeznek :)
2015. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a munkatársnőmet egy idegen orvos megvizsgálja, csodálkozik rajta hogy született egy fia. Olyan értékei vannak hogy ez nehezen képzelhető el (részleteket nem tudom). Sokadik otthoni próbálkozás után amikor már úgy döntöttek, hogy jó lenne orvoshoz fordulni, összejött.
2015. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy necces. 2014 októberben pedig azt, hogy természetes úton tuti nem fog menni. Következő hónapban kezdünk próbálkozni, elsőre jött a babám. Makk egészséges 10 hónapos kisfiú.
2015. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ismerek, azt mondták nem lehet második babám, max lombikkal, de úgy se sok esélyt adtak neki. Most fél éves és természetes úton fogant, pedig mindkettőnknél volt probléma:-)
2015. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk nekem mondták, hogy nem lehet. Következő hónapban terhes lettem. Épp most evett a 4 hónapos kislányunk. 😃

Viszont már a Kaáliba jártunk, mikor páromnak azt mondták, hogy a leadott mintában nincs egy élő sperma sem, közben már babát vártam. Persze előtte viszonylag jó eredményekei voltak.


Egyébként van ismerősünk, akinek a férje diagnózisa azoospermia, de a csajnál is komoly gondok vannak.

Többször is sikerült nekik herebiopsziával kinyerni használható hímivarsejtet.

2015. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondták. Évente egyszer menstrualtam, de az okára nem jöttek rá, de peteérést gyógyszerekkel sem tudtak előidézni. Mégis teherbeestem, problémamentes terhesség után egészséges fiunk született.
2015. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyat, akinek atz mondták, hogy nem lehet, évekig kezelésekre járt, hormonokat kapott, szúrták, uhzátk, nyúzták, nem sikerült. Aztán mikor abbahagyta a kezeléseket akkor terhes lett spontán. Aztán nem sokra rá megint. 2 egészséges gyereke van :) Előtte 4-5 évet próbálkoztak.
2015. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Jo lenne, ha olyanok valaszolnanak, ahol a ferfi reszerol allt fenn a medoseg.

A Kerdezo nem megy sokra azokkal a valaszokkal, ahol a nok voltak meddonek kikialtva.

2015. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
utolsó, honnan tudod, hogy milyen nemű a kérdező?
2015. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!