Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes voltam? Mi...

Lehet, hogy terhes voltam? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Feltételezem, hogy április 17.én volt peteérésem. 30.án (13. nap teszteltem, de elázott a teszt...) Végül május 2.án megjött (30 napra). Első nap nagyon rosszul voltam, és ilyen erős csomós vér jött egész nap. Második nap már rendes vér volt. Azutáni napokon pedig nagyon kevés volt. (máskor 6 napig simán tartott). Május 7.én teszteltem (nem tudom miért), és nagyon halványan mintha lett volna még egy csík, de csak fénynél látszott, még képen sem. Nem kizárt, hogy odaképzeltem. Arra gondolok, hogy a hcg még nem ürült ki, vagy nem tudom. A csomós vérzés miatt gondolok erre. A hőm is le volt esve menstruáció előtti nap.

2016. máj. 18. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy odakèpzelted e a csíkot, vagy sem.
2016. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Ha csak odaképzelted a csíkot akkor nem hiszem hogy terhes voltál, de ha nem akkor van rá esély. De a vérzés minden hónapban más, ha megfigyeled. Csak erre nem lehet alapozni.
2016. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.


Lehet, hogy volt ott valami, lehet, hogy nem.


Nem gonoszságból, de a lényegen úgysem változtat volt-e ott valami vagy nem.


Ha nem akarsz még gyereket, akkor most szerencséd volt, és legközelebb jobban figyelj oda.


Ha akarsz, akkor most sajnos nem jött össze, de lehet próbálkozni tovább! Ha volt is ott valami, az nem befolyásol semmit.

2016. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még ha nem is akarnék gyereket sem tudnám az ilyet "szerencsének" nevezni. Neha olyan jó lenne tudni. Tudom, hogy biztosra már nem lehet.
2016. máj. 18. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt csomós, darabos a menzeszem első napon, amikor nagyon alulmüködött a pajzsmirigyem (tsh: 33) szóval nemcsak terhességet jelezhet.
2016. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Alulműködésem biztos nincs. Nagyon sovány vagyok. Tsh is pár hete tökéletes volt.
2016. jún. 22. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!