Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Romed teszt becsapott? Nem...

Romed teszt becsapott? Nem hiszem el. Megnézitek?

Figyelt kérdés

Majdnem kidobtam a tesztet. Öt perc után megjelent rajta ez :


[link]


Száradási csík lenne?


2016. máj. 18. 11:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is csináltam egy ilyet a minap és ugyanilyen szuper lett,megjött azóta.Vegyél egy másikat,de ne ilyet.
2016. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tenyleg az az alapveto gond, hogy eleve az eros csik rossz helyen van, a masik oldalon kellene lennie a kontrollcsiknak. De egyebkent latszik valami a masodik csik helyen, inkabb maszatnak tunik igy keprol, emiatt es azert mert nem idon belul jott ki, igy pozitivnak en semmikepp sem mondanam.


Inkabb hibas tesztnek tunik elsore, vedd figyelmenkivul es csinalj egy masik fajtat.

2016. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Romed tesztet soha ne vegyetek!!!csinálj X-epilt soha nem csap be.
2016. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!először is köszönöm a sok választ :)

Másodszor, roppant kellemetlen, most látom, hogy írtátok... Mivel gyorsan széjjel szadiztam a tesztet, mit látok belül, miután kijött a második csík,fordítva helyeztem vissza :(

Így van helyesen :


[link]


X-epillel is teszteltem előtte való nap, az is halvány vonalat produkált...

2016. máj. 18. 15:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ezekkel a tesztekkel elèg rossz a tapasztalatom,de ettől függetlenül nàlad jelenthet babàt.
2016. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Igy azert sokkal jobban nez ki.

De mivel nem ismerem ezt a tesztet es nem tudom, hogy van-e ertelme orulni a halvany pozitivnak, ha idon tul jon ki a masodik csik, igy mindenkepp ismetelnek a helyedben.

Akar holnap reggel is megcsinalhatsz egy masikat.

2016. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett majd! :)
2016. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!