Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28. napon vagyok, teszt...

28. napon vagyok, teszt negatív, van még esély?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjönnie, de van, hogy késik. De nem érzem úgy, mintha meg akarna jönni, nem fáj a mellem ahogy szokott, pedig mindig szokott mensi előtt. Most inkább csak ég. És szúrkál, nyilalgat a hasam/méhem pár napja, ez viszont nem szokott lenni mensi előtt...

Ma teszteltem a 28.napon, de nem reggel, hanem már jó sokadik pisiből... 25-ös érzékenységű teszttel.



2016. máj. 18. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehetseges:) tesztelj 1-2nap mulva ha addig nem jon meg!! :)
2016. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
amíg nem jön meg, van remény.
2016. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ma, de én 34 napon vagyok. Én is sokadikból és nega. De nagyon reménykedek. Semmi cici feszülés vagy bármi.
2016. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi, én annyira reménykedtem... erre kopptantam. Nem akartam ma még megcsinálni, mert lehet hogy csak pénteken fog megjönni, volt már rá példa sokszor, hogy késett.. főleg, mert reménykedem, hogy összejött. De akkor is szokott fájni a mellem, ha késik..


Utolsó és neked 28 naposak a ciklusaid? Én ha normálisan diétázom és nem eszek sok szemetet, akkor 28 napos szokott lenni, ha kicsit többet eszek, akkor késik... És ez a hónap nem volt túl példás táplálkozásban. Sajnos a férjemmel is csak keveset tudtunk együtt lenni a hónapban, nagyon fáradt volt.

2016. máj. 18. 12:57
 5/16 anonim ***** válasza:
A mensi vát napján még nem biztos, hogy pozitív lesz a teszt, pláne nem a 25-ös. Még bármi lehet. Viszont ha keveset vagytok együtt a férjeddel, akkor bizony időzíteni kell az együttléteket az ovu környékére. Arra a pár napra fel kell ébrednie! :)) Sokkal jobb és célravezetőbb a 2-3 naponta meglévő szex, mert anélkül bizony nem lesz baba... Nekem egyértelmű jel volt, hogy éreztem, hogy van méhem, ha érted, mire gondolok. Szinte körbe tudtam volna rajzolni a hasamon. Pozitív is lett a teszt abban a hónapban. Várj még néhány napot, és tesztelj újat. És ne aggódj, én sem tudom kivárni a napokat, a nemvárt napján mindig teszteltem.
2016. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem 34 naposak már 3 hónapja. Előtte tablettát szedtem, úgyhogy az nem számít. 2 gyerkőcöm van, velük is hosszú ciklusaim voltak. 2 hónapja volt pozi tesztem, rögtön ahogy a tabit abbahagytam, de nem maradt meg.
2016. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem ma még semmi, 29. nap... te hogy vagy? Még mindig nem feszül a mellem sem, csak nagyobbak, nehezebbek, teltebbek sokkal...
2016. máj. 19. 10:19
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia, még semmi. Ma reggel testeltem, negatív lett. Nekem sem fáj egyáltalán, csak én is érzem, hogy nagyobbak. Kicsit most már mindjárt megjön érzésem van.... Holnap vagy szombaton nyomok még egy tesztet, ha addig sem jön meg.
2016. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tesztet mikor csinálsz? Én romed-et használtam, ilyen 2+1-es de annyi rosszat olvastam róla.
2016. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én tegnap csináltam és a következőt max akkor fogom ha vagy 2 hete késik! :-D Olyan rossz látni a negatívat. Én valami no-name gagyi tesztet használtam tegnap. Remélem a mellfeszülés kimaradása tényleg jelez valamit.... Hányinger is rámtör sokszor, de rengetegszer beképzeltem már ... :-(
2016. máj. 19. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!