Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy szép a hőgörbe...

Vera-nick kérdése:

Van olyan, hogy szép a hőgörbe azonban mégsem társult peteéréssel vagy ovuval?

Figyelt kérdés
Nekem az előzö hónapban szépen le is esett majd megindult felfelé és fent is maradt a hőm...kezdtem végre reménykedni,majd megjött végül. Ebben a hónapban viszont amikor menten uh-ra peteérés csekkolásra,azt mondta a dokim,hogy előző hónapban tuti nem volt semmi mert annak nyoma lenne...a doki meg terelte mindenfelé az témát és ez az összefüggéses kérdés itthon jött csak a fejembe,hogy akkor ez most hogy van?

2016. máj. 18. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Belinkeltem az előzö havi görbém

[link]

2016. máj. 18. 14:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy az "előző hónapban tuti nem volt semmi mert annak nyoma lenne..."? Szerintem az orvos biokémiai terhességre gondolt, amikor ezt mondta, nem a peteérésre/ovulációra.

Az orvos nem mondta, hogy nem hónaljban kell mérni az ébredési hőt?

2016. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan valami ilyesmi hangzott el: hát érésbe lévő tüsző nem nagyon van,itt van sok ami nem repedt meg...és előzőleg se hiszem,hogy volt valami is,mert akkor annak maradandó nyoma látszódna (vmi ilyesmit mondott)...és ment tovább a téma ezért maradt ki,hogy erre visszakérdezzek,hogy akkor ez most hogy van? PCOS vagyok egyébként... Neeem,itt az oldalon tanácsolták,hogy váltsak vagy szájbani vagy hüvelyi mérésre...ebben a hónapban már szájban mérem. De akkor hogy van tényleg? Mert én úgy olvastam a sok kínai szövegben,hogy ovukor progeszteron termelődik és ennek hatására emelkedik meg a hő. Erre jött a doki infoja én meg akkor most nem értem mi van. Lehetett ovum vagy sem?
2016. máj. 18. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!