Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis "simogatástól" ugye...

Egy kis "simogatástól" ugye még nem eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
A párom nem rakta be nekem, csak egy nagyon picit a péniszével izgatta nekem lent, de tényleg egy másodperc volt az egész, ennyire azért nem erősek az előváladékban (már ha volt) található spermiumok, hogy ennyitől felússzanak, igaz? Plusz anális szex után TALÁN egy nagyon kicsi sperma a hüvelyemhez folyhatott, (de nem hiszem mert az oldalamon feküdtem, úgy nem igazán folyik odafele, inkább a fenekemen végig az ágyra) de azonnal le is töröltem, bár nem hiszem, hogy odament volna bármi is. Ezektől terhes ugye nem lehetek?

2016. máj. 18. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

A se ggedből kifolyt a g eci a pi nádra???

Én a fertőzésektől jobban félnék a helydben!

2016. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem onnan folyt bele, mert nem élvezett belém, inkább úgy mondanám, hogy amikor kihúzta, már jött belőle, és max. onnan folyhatott lejjebb, de nem hiszem, nem éreztem, plusz oldalt fekvésből nagyon odafolyni se tud.
2016. máj. 18. 14:47
 3/12 Betu ***** válasza:
94%
Hâny éves vagy? Màr megint egy hü..e kérdés!😂 Mi a fenének szexelsz ha nem vagy tisztàba a "szabàlyokkal!"
2016. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pont azért análoztunk, mert tisztában vagyunk velük, csak rá mertem kérdezni, hogy esetleg "ennyitől" esett-e már valaki teherbe stb.:D
2016. máj. 18. 14:58
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem kicsim, s_eggbeqrástól még senki nem esett teherbe!

Hacsak nem csoda sperma,hogy beléd sem élvez,de azért folyik belőle...

2016. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gumi nélkül anális szex.. guszta, főleg ha utána szétkente a hüvelyed környékén..

Ha nem szeretnél gyereket inkább használjatok gumit.

2016. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Édes istenem.. MIÉRT most mond meg, hogy MIÉRT..??!!!
2016. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hatalmas LOL a kérdés:D

Esze semmi, de azért se.ggberakatja magát:D

2016. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

...egy olyannal, akinek megint nem sok esze lehet. Tényleg kérdező, ezeket miért nem a barátoddal vitatjátok meg?

Vagy ő is ilyen jó képességű, mint te?

2016. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
análból teherbe esni nehéz,de nem lehetetlen....
2016. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!