Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetes ez a kevés menstru...

Természetes ez a kevés menstruáció? Teherbe eshetek ennyi mellett is?

Figyelt kérdés
Megjön, 1-2 napig vérzek, utána már csak minimális. A 3. nap már csak tisztaságit használok... Hónapok óta ez van. Lassan töltöm a 30-at. Talán ez már azt jelenheti, hogy csökken a termékenységem? Vagy elvékonyodott a méhnyálkahártyám valamitől?
2016. ápr. 8. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond?
2016. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan még nem próbálkozunk, így eddig nem voltam vele orvosnál. Védekezést viszont nem visszük túlzásba.
2016. ápr. 8. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Voltam ezzel (és más miatt) nőgyógyásznál. Az illető egy nagyon flegma pitcha volt, végig a súlyommal volt elfoglalva, az összes panaszomat "lerázta" azzal, hogy fogyjak le... na mindegy, szóval megemlítettem ezt is, hogy szó szerint egyetlen napig tart a menstruációm, akkor se valami erős, arra is csak vállat rántott, hogy nem a mennyiség számít, hogyha minden hónapban megjön időben, rendszeresen, akkor nem számít, ha csak egy napra.


Elvileg ő egy sztárolt doki, mondjuk én biztos nem megyek vissza hozzá a modora miatt.... de őszerinte ez nem jelent semmit, nem gond.

2016. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És te teherbe estél így? Mindig is ennyi volt?
2016. ápr. 8. 08:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, régen nekem is 4-5 napig tartott. Teherbeesni nem is próbáltam, nem emiatt voltam orvosnál.. de mondom, csak rálegyintett, hogy ez semennyire nem probléma, amíg rendszeresen megjön. Azért fordulj te is orvoshoz, csak azért írtam, hogy nálam ez volt, semmibe lett véve a panaszom, szóval akkor nem lehet valami súlyos dolog.
2016. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyat kevés volt évekig a fogamzásgátló abbahagyása után is. Utána nem is mertem szedni, nehogy az a pici is elmúljon. Féltem, hogy korai menopauza. Pár átlagos vérvétel és szűrés után mondta a doki, hogy semmi bajon. A férjemet megismertem, és 1 hóra rá két csíkos lett a teszt😁 33 évesen szültem, most 9 hónapos a fiam, de még nem jött meg.

Azért egy teljes kivizsgálást csinaltass, biztos, ami tuti alapon.

2016. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már egy ideje tervezem a dokit ez miatt és párom is szeretné, ha kivizsgáltatnám magam. Minél korábban kiderüljön, ha gond van. Egyébként 6 éve nem szedek fogamzásgátlót, szóval nálam még arra se lehetne fogni. :/
2016. ápr. 8. 09:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Én abbahagytam a fog.gátlót,utána 1 évig nem állt be. Mikor beállt,az akkori párom egyszer nem figyelt oda,terhes lettem.A lányom azóta már 3,5 éves. Szülés után próbálkoztam 3 gyógyszerrel,nem álltak be,végleg abbahagytam. Életem legjobb döntése volt. Utána szinte alig volt meg.Első nap tisztasági elég volt,utána 2 napig 3 tampon,4.napon tisztasági és ennyi.Párommal babát terveztünk,második hónapban össze is jött. 25 éves vagyok. Szerintem nem feltétlen baj a kevés vérzés,nálam látod nem volt gond.
2016. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem nekem sem volt több sokkal esetleg pecsételgetés a 4-5. napon nagyon minimális. Túlsúlyosan 30 évesen pikk-pakk teherbe estem. 35 vagyok és három gyerekem van, mindegyik azonnal megfogant túlsúlyos létemre...De persze ez csak az én esetem..
2016. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 -as Kedves, az érzelmeiddel ebben az esetben ne foglalkozz inkább koncentrálj az egészségedre. A túlsúly rengeteg problémát hordoz magában, és lehet ez okozza a betegséged... Attól mert a dokinő flegma volt, attól még beteg maradsz... Ha hozzám bejön egy páciens pl. gyomorproblémákkal, de a leleteiből látom, hogy valószínűsíthető, hogy alkoholista, akkor nem a gyomrát fogom kezelni, hanem rávilágítok az alkoholizmusára, bármennyire sértő vagy fájó szembesülnie a problémájával. Sztem az orvos a te esetedben tisztában volt azzal, hogy a súlyfelesleg okozza a problémádat, és azt fogyással lehet megoldani. Ha kedvesen megsimogatja a kis buksidat, es ad egy gyógyszert, akkor jó orvos lenne ? Szerintem nem ! Az számodra a könnyebb út, de abba bele lehet halni, ezt vésd a fejebe !
2016. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!