Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8,6 U/L a HCG 3 nap mulvara...

8,6 U/L a HCG 3 nap mulvara nem varom. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

itt a gorbem:

[link]


ma volt a vervetel progeszteron 38,1 nmol/L

HCG 8,6 U/L

pozitiv teszttol szednem kell utrogestant mert mar volt vetelesem. szerinettek lehetek terhes?



2016. máj. 19. 19:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen
2016. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! :))) nagyon reménykedek!!! csak ha baba van maradjon is meg...
2016. máj. 19. 19:55
 3/27 anonim ***** válasza:

Hány vetélésed volt? (ne haragudj a tappintatlan kérdésért)


Nekem is volt már veszítésem, de nekem nem ajánlott semmit a dokim, tapasztalt, egyetemi prof. :-?



Sok sikert az egészséges babához!

2016. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

egy volt. 6.heten ures szabalyos petezsak. 7.heten ures, szabalytalan petezsak. 8.heten missed ab.

az a doki aki a mutetet csinalta nekem sem ajanlott semmit de magamtol elkezdtem kivizsgalasokra jarni magan laborba, uj dokit kerestem, kiderult a progeszteron hiany, mar jo elore felirta nekem hogy ha pozitivat tesztelnek akkor szedjek napi 3x2-t. azt ajanlom te is jarj utana, en ugy ereztem nincs veszteni valom max kiderul hogy egeszseges vagyok es tenyleg veletlen volt. nem tudtam a fenekemen ulni.

ezeket csinaltattam meg: 3., 21. napi hormon, terheleses cukor es inzulin vizsgalat, teljes verkep, TSH, T3, T4, anti TPO, D-vitamin. ezek mind kozrejatszhatnak a vetelesben. Minden jot kivanok!

2016. máj. 19. 20:18
 5/27 anonim ***** válasza:

Köszi. Engem szinte leszidott a dokim, amikor utána érdeklődtem, kért szépen, másodszor kevésbé szépen, hogy hajkurásszam el a negatív predesztináló feltételezéseimet...

A pajzsmirigyem rendben, hormon problémám sosem volt...


Köszi a tanácsodat! A lehető legjobbakat :)

2016. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én magán dokinál voltam és nálam 8. héten felszívódott a szikhólyag :(
2016. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szerintem még csak 10 dpo-n vagy, így nagyon biztató az eredmény! Drukkolok és kérlek majd irj még!
2016. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igen en is ugy gondolom hogy 10.dpo. de rettegek hogy keves rz a progeszteron es szedni akarom minel elobb sak a dokim azt mondta hogy pozitiv teszttol szedjek napi 3x2 utrogestant... van itthon kivaltottam de amig nincs ket csik nem merem sem beleelni magam sem beszedegetni nehogy aztan bekutyiljon valamit... holnap veszek valami hipererzekeny tesztet. Elozo terhesseget 13.dpo-n mutatta a 25-os teszt.
2016. máj. 19. 20:57
 9/27 A kérdező kommentje:

5# azt ajanlom valts dokit... en nem maradnek.. nyilvan fontos a pozitiv hozzaallas de nagyon sok esetben van oka a vetelesnek es ez szornyu h csak 3 utan veszik komolyan az embert... en is a legjobbakat kivanom!

6# sajnalom :(

2016. máj. 19. 21:00
 10/27 anonim ***** válasza:
HCG alapján nem tudom, de a progi nagyon biztató.
2016. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!