Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így is lehetek terhes szerinte...

Így is lehetek terhes szerintetek?

Figyelt kérdés

Elég pontosak a ciklusaim, 31-32 naposak a ciklusaim. Most csütörtökre vártam, nem vártam , nem tudtunk jó időben együtt lenni lényegében. (április 17-én, és május 1,5,7,8 voltunk együtt tehát a peteérés pont kimaradt ha jól számolom)

Most még mindig sehol semmi. A mellem feszül de nem érzékeny, néha néha görcsölget a hasam alja de semmi, még csak folt sem (mondjuk ma volt egy 5 perc mikor azt mondtam na most jött meg, végül mégsem és el is múlt). tegnap már néha kicsi hányingerem, émelygésem volt, ahogy ma reggel is.

Sajnos hiába mentem tesztért, nincsenek nyitva a boltok.

Szerintetek? Lehetetlen?


2016. máj. 15. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. Főleg ,ha késik. Ügyeletes gyógyszertár nincs felétek?
2016. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Esely azert van.:)

Lehet h sikerult.

Nem baj ha nemtudsz tesztet venni, keddig ha van baba nemjon meg ha megjon csak kesett. Igy legalabb nem ulsz egy esetleges negativ teszt felett.h vajon van valami csak tul koran teszteltel? Tudom h nehez.:( de kedden mar legalabb biztosabbat mutat a teszt, mint amit ma mutatna.:)

2016. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!