Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek miért kellett orvos...

Kinek miért kellett orvos tanácsára abortuszra mennie?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy szeretett volna babát, teherbe is esett, de mégis el kellett vetetnie valami rendellenesség, stb. miatt.

Köszönöm a válaszokat


2010. ápr. 9. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nagyon nem szeretném részletezni,de a 16. heti afp eredmények rosszak lettek és az utána lévő vizsgálatok se voltak jók,beteg volt a baba:( és a 18.hét után pár nappal befeküdtem a kórházba és megindították a szülést.

2010. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajnos kellett.

Volt egy remek munkahelyem, állandóan a hidegben.Folyamatosan görcsöltem, állandóan felfáztam össze volt gyulladva mindenem (nem tudom most máshogy fogalmazni) és sorolhatnám.Görcsoldó szurikkal mentem dolgozni mert nem voltak hajlandók más részlegre rakni.Aztán terhes lettem elment a baba.Akkor felmondtam.Még utána 1 vetélés.A dokik már akkor kiakartak teljesen pakolni, merthogy "nem leszek képes egy terhességet kihordani" 22 évesen nem hagytam.

Aztán (nem telt még el 6 hónap) és újra terhes lettem.

Nem voltam még az igazi, még mindig minden nőgyógyászati problémám volt, (és sajnos anyagilag sem úgy álltunk akkor már)és azt tanácsolták hogy ne tartsuk meg, mivel nem garantálják hogy megmarad.Állandóan pecsételtem volt hogy több vérzésem is volt mint néhány csepp.

Nehezen ment, de elvetettem.Majd beleőrültem.Hozzá kell tennem hogy az addigi terhességeim, 8, 6 és 13.-ik héten fejeződtek be.

Most viszont itt alszik mellettem a 3 hónapos kisfiam akit a világ minden kincséért nem adnék, és mellesleg nála sem biztattak sok jóval.Probléma mentes terhességem volt.

De nincs nap hogy ne jutna eszembe az a kis manó akit én vetettem el.

Remélem nincs semmi gond, hogy kiírtad ezt a kérdést!!!

2010. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos üres petezsák miatt kellett megszakítani a 8. hétben 2x is.
2010. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 10. héten meghalt a baba, és missed ABt kellett csinálni.
2010. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 9. héten megállt a szívverése. Missed ab-om volt! :((
2010. ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszer 6 hetesen másodszor 8 hetesen elhaltak a babáim missed ab lett a vége!!
2010. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is üres volt a petezsákom. A 9. hétig vártunk, akkor volt a missed ab.
2010. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!