Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy sikerült a baba?

Lehet hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Három hónapja dolgozunk a férjemmel a babán, eddig sikertelenül.

Meg egyeztünk hogy nem görcsöslünk nagyon rá így hát nem nagyon követtem a naptárt, nem hóméróztem stb. csak nagyjából gondoltam hogy mikor lesz ovum akkor minden második nap együtt voltunk.

Ma van a nem várt napja. Edig még szerencsére semmi, viszont a reggel felfigyeltem egy kis szurkálo érzésre a hasam jobb oldalában,és egy kicsit émelyegtem is. Szerintetek mikor tesztelhetek hogy biztosra kimutassa?



2016. máj. 20. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár ma is reggeli első vizeletből.
2016. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia! Nekem mult heten, a nemvart elott mar 3 nappal kimutatta a teszt d.u-i vizeletbol. Utana minden nap halvany pozi maradt es a nemvart napja utan mar erosodott. Szoval hajra! Bar ne keseredj el ha negativ, sokaknak csak kesobb lesz pozi es a teszt se mindegy milyen erzekenysegu.

4+5hkm

2016. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! En nemvart napjan (reggel, elso vizeletbol) teszteltem sima olcso x-epil gyorsteszttel es pozi lett. Nem olyan extra eros, de latszott rendesen. Szerintem nyugodtan csinalj egyet te is meg ma vagy holnap reggel elsobol.

Egyebkent nekunk is csak fel ev probalkozas utan jott ossze, ugyhogy ne aggodj! :)

6 hetes kismami

2016. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig első vizeletből kell tesztelni úgy tudom mert akkor a legnagasabb a hormonszint.

Szóval holnap reggel csinálj!


Nekünk 7 hónapra jött a lányom és egyből a fiam.


Sok sikert!

2016. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) holnap reggel csinálok egyet akkor és majd megírom mi volt.
2016. máj. 20. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!