Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az esetben elmondanátok...

Ebben az esetben elmondanátok hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Férjemmel régóta probalkozunk, reggel már halvány teszt :)

3 hét van a szülinapjaig, várják addig mint meglepi? Ti várnátok?:)

Esetleg ha nem, mindig úgy voltam h nem csak elmondom hanem adok egy kis cipőt neki vagy egy bodyt, jelképesen :) (Nem leszolni kérlek:) )


2016. ápr. 19. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem várnék/vártam egy percet sem :) Nem is bírtam volna, másrészt neki ugyanolyan köze van hozzá, mint nekem.

Azt, hogy tesz e valaki körítést hozzá mindenki maga dönti el:)

2016. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Esélytelen, hogy egy engem foglalkoztató dolgot ne mondjak el rögtön, akármennyire is akarok meglepit...

A kiscipőzés merőben idegen tőlem, nem értem, mire jó az, persze mások csinálhatják, de nekem ez ugyanúgy nem értelmezhető, mint pl. a kísérőgyűrű...

2016. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 mandiga ***** válasza:
48%
Én egy szebb fajta tesztet becsomagolnék szépen, és azt adnám neki, tehát én várnék vele. Ha a férjed is vágyik a babára, szerintem ez lenne a legszebb ajándéka. :)
2016. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
én egy halvány tesztben nem biznék..akkor mondanám el, ha már lenne egy normális tesztem.
2016. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igen ezzel en is így vagyok h nem tudok várni soha semmivel. Koszonom a választ. :)

A kiserogyurut én sem szívmelengető. A pár 100ftos körítés még nekem jól eső dolog :) köszi:)

2016. ápr. 19. 20:41
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet annak aki ki bírja várni. :) Én mondjuk nem tartozok közéjük, a tesztet is azonnal elmondtam.
2016. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Azonnal tudtam h sikerült ez a hónap más volt. 5 napja barna vérzés gorcsel. Tudtam azonnal :)
2016. ápr. 19. 20:47
 8/22 anonim ***** válasza:

3 hét?? Hát,rajtam tuti látná a férjem,hogy valamitől be vagyok zsongva...így magamat buktatnám le :-) Én elmondtam rögtön, és megmutattam neki a tesztet. Egyébként nem is mertünk együtt lenni az első orvosi vizsgálatig és jól is tettük,mert egy hematoma miatt le lettünk tiltva egymásról a 19. hétig. Ki tudja,ha nem tudta volna mi a helyzet és együtt vagyunk,akkor baj is lehetett volna.

Szerintem,ígyis-úgyis nagyon fog örülni a te férjed is!! :-)

2016. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Én elmondanám most. Semmi kis cipő meg ilyenek, csak: "képzeld drágám, babát várok!" :) :) Ez igy váratlanul éri majd. Ja amúgy nem tudom másnál hogy megy, de ha húznám még 3 hétig, az én férjemnek tuti feltűnne, hogy 3 hete meg kellett volna jönnie. Más férjének nem tűnik fel, hogy eddig 4 hetente megjött, most meg 8 hete semmi?
2016. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

"5 napja barna vérzés gorcsel. Tudtam azonnal :)"


ez komoly? gorcsolsz és vérzel?? hat akkor azzal a teszttel még jocskan várnék..ha terhes vagy nem kéne vérezned 5 napig..se gorcsolnod.

2016. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!