Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól szedtétek a progeszte...

Mikortól szedtétek a progeszteront?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt 2 biokémiai terhességem. Következő ciklusban mennék hormonpanelre, mert esélyes, hogy a progival van gond. Viszont 11 dpo-n halványan, de úgy tűnik pozit teszteltem. Természetesen megvárom, hogy erősödik-e a napokban a csík, de érdekelne, hogy ilyen esetben mikor jelentkezzek a dokinál?


Pótlást csak akkor ad, ha van petezsák és embrió is, vagy, ha felmerül a terhesség lehetősége a HCG szintből?

Előre is köszönöm!



2016. máj. 20. 10:55
 1/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha sárgatest-elégtelenséged van, az már a ciklus második felében gondot okozhat. Tehát már ovu után szedni kéne. Szerintem jelentkezz a dokinál a pozi teszt hírével, biztos ami biztos alapon szerintem azonnal el kellene kezdened a progeszteron szedését.
2016. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is azonnal szed.
2016. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azonnal szedd, én is kémiai terhesség után kaptam a progit, következő pozitív teszt után rögtön elkezdtem, és segített.

27hkm

2016. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!