Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil teszttel aktus után...

X epil teszttel aktus után hány nappal teszteljek?

Figyelt kérdés
Május 11-én múlt el a menstruációm, május 14-én voltunk együtt a párommal. Aktus után mennyi idővel kell tesztelni? 2 héttel utána már mutat eredményt, vagy a következő menstruációt meg kell várni?

2016. máj. 20. 12:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék az lenni.
2016. máj. 20. 17:38
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell várnod a következő menstruációt. Van néhány teszt ami azt ígéri, hogy pár nappal a menzesz előtt is kimutatja, de nem sok értelmét látom, mert úgysem nyugtatja meg az embert és drágák is az ilyen tesztek. Ha nem jön meg, akkor tesztelj, de szerintem meg fog jönni, nincs nagy valószínűsége, hogy menstruáció után 3 nappal ovulációd legyen, bár nem kizárható, úgyhogy inkább védekezz.
2016. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Persze, eddig mindig védekeztünk, eleve gyógyszert szedek, csak az antibiotikum miatt félek, hogy elmúlt a hatása. :/ Akkor mensi környékén tesztelek. Köszönöm a segítséget.
2016. máj. 20. 18:03
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem nagyon tudnak egyesek szöveget értelmezni: mi az istennek szedne fogamzásgátlót, ha gyereket akar?
2016. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Negatív lett :)
2016. jún. 3. 14:53
 16/16 anonim válasza:

Mit csinaljak abban az esetben, ha sex miatt harom nappal hamarabb jott meg a mensim, de csak egy napos volt, (nagyon eros fajdalommal, keves verzessel es valadekkal jart), mikor erdemes tesztelnem?

Mivel hamarabb jott meg nem tudom mikor lehet a kovi?

2020. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!