Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4. Napja pozitív az...

Már 4. Napja pozitív az expect ovulációs tesztem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A mensim most 10-én jött meg. 18- án kezdtem el tesztelni. Legnagyobb meglepetésemre pozitív az ovu tesztem azóta is. Ha 28 nappal számolok akkor is max 23-án lehetne pozitív. De általában 28-35 naposak a ciklusaim. Mellékelek képet is. Ha tud valaki valamit vagy ha volt ilyen tapasztalata az ossza meg velem. Így hogyan döntsem el hog mikor lesh ovum?

2016. máj. 22. 00:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2016. máj. 22. 00:10
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
A felső kettő negatív, a harmadik talán pozitív, de az se 100%
2016. máj. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elvileg nem egy nap lehetne pozitív és utána nehatív? És a 8. Napon kezdtem tesztelni. Elég korán ha úgy vesszük..
2016. máj. 22. 00:35
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
az alsó a pozi
2016. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
A második tesztcsíknak legalább olyan erősnek kell lenni, mint a kontrollcsíknak, ez alapján max a legalsó pozitív. Az ovu tesztek két csíkosak, amivel te kevered, az a terhességi teszt. (Itt egy halvány második csík is pozitív)
2016. máj. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

A felso ketto tenyleg nem pozitiv, de az aldo sem biztosan. A szine eros, de vekonyabb mint a kontrollcsik.

Tesztelj meg holnap is, lehet hogy az meg erosebb lesz. A legerosebbet vedd pozitivnak.

Az lh-hormon vegig jelen van a szervezetben az egesz ciklus alatt, ezert lehet akar minden nap masodik csik a teszten. De ovu elott megugrik a mennyisege, majd ismet csokken. A megugrott mennyisegnel lesz valoban pozitiv az ovuteszt (erosebb a tesztcsik, mint a kontroll).

Lehet; hogy csak egy nap latsz ilyet, de olyan is van, hogy ket napig is pozitiv.

2016. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A mai tesztem nagyon halvany lett...persze kb 20 perc utan szaradas miatt erosebbnek tunik. Akkor ezek szerinz ket napja lehetett peteeresem. Mondjuk ma szurkalt a hadam meg tegnap is. Nm szeretem ezt a tesztet mert ugy jobb lenne ha vagy negativat vagy pozitivat mitatna amikor kell. Ha ket napja volt a legnagasabb a szint az azert furcsa nekem mert akkor ovu utan 10 nappal mar peteeresem volt...eleg furcsa
2016. máj. 22. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Elso kettő meg negativ javában

A harmadik pozitiv szóval semmi probléma nincs ne aggódj

2016. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak a legalsó pozitiv szerintem is de nézd meg te is a képet kérdező jobban :) :)
2016. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az nem jo jel h nem lett egyből tejesen negativ úgy jelene történjen
2016. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!