Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja pozitív ovulációs...

8 napja pozitív ovulációs teszt? Mi okozhatja? Egyáltalán volt ovulációm görbém alapján?

Figyelt kérdés

Sosem volt még ilyen a majdnem 3 év alatt, bár az igaz hogy nem minden hónapban figyeltem a ciklusom.

Általában 29-31 naposak a ciklusaim, de volt már 20 és 37 napos is, de ez nem jellemző.

11.-én lett egyforma erős csík az ovu teszten, másnap erősebb volt a teszt csík a kontrollnál, azóta viszont folyamatosan egyforma csíkosak. Eddig örültem ha egy napra pozitív lett...

Szerintetek ez mitől lehet? Volt már valakinek ilyen?

Köszönöm!

[link]


2016. máj. 19. 05:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha figyelmen kívül hagyjuk a fertyt, ti mikorra tennétek az ovuláció napját? Már persze feltételezve azt hogy volt egyáltalán...
2016. máj. 19. 05:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó helyre húzta be az ovut. Mérd tovább ha magasan marad a hő akkor megvolt az ovu.
2016. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor szerinted mikor volt?
2016. máj. 19. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem inkább 15-16. körül


[link]

ez az enyém a mostani, itt sem jó helyre húzta be

2016. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!