Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítenének nekem? Nagyon...

Segítenének nekem? Nagyon kezdő vagyok. Görbe kérdés.

Figyelt kérdés

Időpontunk van a meddőségi be, illetve augusztusra van ütemezés a lombik. 5 éve nem esek teherbe, de most mintha valami történne velem. Ez a második hőmérős hónapom./hüvelyben mérem/

[link]

Átlag 28 naposak a ciklusaim, de múlt hónapban történt valami, mert 2 hétre jött meg.

Ha valaki értelmezné nekem a görbém, azt nagyon megköszönném.



2016. máj. 23. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem lehet értelmezni a görbét, még nem olvasható le róla a tüszőrepedés. Legalább 4-5, alaphőhöz képest kb. fél fokkal emelkedett hőjű nap kell, hogy ki lehessen jelenteni, hogy az emelkedés előtt megrepedt a tüsző.
2016. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod. :)
2016. máj. 23. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy ez igy semmit nem er. Egy azonos idoben kell merni. Te sajnos ossze vissza mered. Majd akkor ad pontosat ha mindennap ugyanakkor mered. Ennek igy nincs ertelme.
2016. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!