Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hónapja mérem a hőmet de...

1hónapja mérem a hőmet de belegabalyodtam! Mikor van ovu és peteérés ha lent van a hőm vagy fent? Segítenének nekem olyanok akik ebben tapasztaltak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

a nagykönyv szerint akkor volt peteérés, ha 3 egymást követő nap legalább 2-3 tized fokkal magasabb a testhő, mint az emelkedést megelőző 6 napban mért testhő...

aztán van akinél ez nem pont így van de van peteérés...a lényeg hogy mikor megemelkedik 2-3 tized fokkal és tartósan fent marad, az a luteális fázis, jó esetben..vagy az ovut követő fázis.


a hőmérőzéssel akkor állapítható meg időben az ovu, ha valaki van olyan szerencsés, hogy az ovut megelőző nap leesik a testhője a szokástól alacsonyabb, akár 35 fok körüli értékre...de nekem pl sosem esett le ezen a napon én hőmérőzéssel csak utólag tudtam megállapítani az ovut. Ezért ovu tesztet használtunk. Az bevált.

2016. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!És az ovu teszt az hogy működik?És lehet venni?
2016. jan. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!