Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem azonos időben mérem a...

Ha nem azonos időben mérem a hőt, akkor eddig nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Mindig reggel mérem a hőmet, de eddig nem tudtam mindig ugyanakkor, mert már pisilnem kell, vagy szomjas vagyok ...stb, és gyorsan megmérem a hőmet, utána pisi, ivás, mikor mi.


Tehát hiába van beállítva mondjuk 7-re a telefonom, sokszor felkelek a férjem telefonjára mondjuk 6-kor, és akkor már jön a pisilési inger, nem tudok várni. Hétvégén meg pont fordítva, tovább alszom, és ezért 8-9 körül mérek.


Most volt, hogy megmértem a hőmet 6-kor, akkor 37,8 volt, 7.30-kor meg már 37,1, pedig nem történt semmi, nem ittam, nem pisiltem, nem mozogtam, csak mértem, visszaaludtam, mértem.


Mit lehetne kezdeni ezzel? Állítsam be a telefonomat mondjuk 5-re, mérjek és aludjak vissza?



2016. máj. 23. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legyen azonos az időpont, az már lényegtelen, hogy utána visszaalszol, vagy felkelsz. mivel pont az a lényeg, hogy a napok egymáshoz képest hogy alakulnak, alapvetően fontos, hogy azonosak legyenek a körülmények (de ez azt is jelenti, hogy ha lényegesen kevesebbet alszol egyik nap, mint máskor, már az is bezavarhat)
2016. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor esetemben minál hamarabb kell ezek szerint megejteni a hőmérőzést, mert az a gond, hogy reggel ébredés után már ki kell mennem wc-re.

Másnak nem okoz ez gondot?

2016. máj. 23. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem. Mindennap 5:40 kor kelek. Hetvegen is. Csak igy lehet pontos az adat. Foleg ha babat szeretnel.
2016. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, elolvastad-e figyelmesen, de mondtam, hogy be van állítva a telefonom, de ha felépredek másra, pl, a férjem telefonjára, akkor már nagyon ki kell mennem, és mivel pisilés előtt kell hőt mérni, nem tudom elhalasztani. Pisiljek be? Az meg, hogy ne ébredjek fel mondjuk a hónapban 31-ből 4-5x előbb vmire, nem befolyásolható, mondtam, hogy 80%-ban egy időben mérek, de van, mikor egyszerűen hamarabb kelek fel, vagy hétvégén egy órával később. És ettől még ugyanúgy akarok babát, mint te!
2016. máj. 23. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell kiabalni. Nem vagyok suket. Bocsanat h segiteni akartam. Tobbet nem teszem.
2016. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Találd fel magad egy kicsit, például napközben igyál többet, és estefelé már kevesebbet, hogy egy mmérésnyi időt kibírj még a reggeli első pisi előtt.

Vagy tényleg állítsd be a telefonodat a legkorábbi időpontra, ami előtt nem ébreszt fel semmi, pl. a férjed ébresztőjével egy időben, aztán mehetsz pisilni, és még vissza is alhatsz.


Vagy: a hőmérőzés egyszerűen nem neked való, ahogy pl. nekem sem, mert én meg más okból nem tudok minden nap azonos körülményeket biztosítani. Az ovuláció megfigyelésére számos más módszer is létezik, úgyis kombináltan érdemes ezeket alkalmazni, mert önmagukban egyik sem tökéletesen megbízható (ovu mikroszkóp, méhnyak, cervix-váladék, ovu-teszt, stb.)

2016. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mérésnyi időt kibírom nyilván, este már direkt nem iszom, itt órákról van szó. És van, hogy a férjem hajnal 4-kor kell, mert előfordul ez is. De tételezzük fel, hogy 5-kor csipog a telefon, oké fél órát még persze kibírok, de 2 órán át majd bepisilni már nagyon rossz érzés, visszaaludni sem tudok. Ezért van az, hogy a mérést még megcsinálom, aztán kimegyek. Mondjuk 7 helyett így van, hogy 6-kor mérek. De! ez kb egy hónapban 5x fordul elő. Nem folyamatosan összevissza. Mindegy, beállítom a telefont 6-ra, és mindig akkor fogok mérni, lehet így jobb lesz.
2016. máj. 24. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!