Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony a vérnyomásom,...

Alacsony a vérnyomásom, árthat a magnézium?

Figyelt kérdés
5 hkm vagyok, nagyon rosszul alszom, és görcsöl a vádlim és az alhasam. Sokan mondják, hogy alacsony vérnyomásra nem szabad magnéziumot szedni. Van valakinek tapasztalata ezzel?
2016. máj. 24. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosom és a nőgyógyászom se mondott soha ilyesmit. Alacsony a vérnyomásom, a 28. héttől görcsöltem néha, napi egy Magnosolv helyretett.:)
2016. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. A pezsgötabletta is jó?
2016. máj. 24. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alacsony a vérnyomásom,és az orvos javasolta a magnéziumot a vádligörcsökre!
2016. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor szedni fogom én is, nem éppen kellemes lábgörcsre felugrani.
2016. máj. 24. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alacsony volt a vérnyomásom mindkét terhességemnél, meg alapból is az 90/60 körüli. Senki nem mondta, h ne szedjek magnéziumot, volt, hogy napi 3*2-t kellett szednem.
2016. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, magne-b6-ot, mert annyira görcsöltem, hogy járni sem tudtam néha, már a 24. héttől. A vérnyomásom extrém alacsony volt, mértek terhesgondozáson 60/40-et is. Fel sem merült, hogy ne szedjem a magnéziumot. Szerintem a pezsgőtabletta hatóanyag tartalma a legalacsonyabb. Menj el a patikába, és kérdezd meg, melyiket ajánlják, vagy hívd fel az orvosod. Rengeteg féle készítmény kapható recept nélkül.
2016. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!