Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. napi hormoneredmények?

21. napi hormoneredmények?

Figyelt kérdés
Voltam egy általános hormonvizsgálaton. Szinte minden értékem a referenciatartományon belül van. Kortizolszint magas, de úgy tudom az csak stresszhormon. Ösztradiol 2 különböző helyen is szerepel a papíron, ebből miért van 2? Az egyik érték normális, a másik (ami lejjebb szerepel) nagyon magas. Doki annyit mondott "nincs különösebb probléma". Én csak kíváncsiságból szeretném magamnak jobban kielemezni.
2016. máj. 24. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Értékeket esetleg írnál? :)
2016. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint az említetteknél? Lett egy 4.97-es ösztradiolom, ami elméletileg jó. Viszont lejjebb van egy ugyanezen a néven szereplő, csak 976,5-ös értékkel. Kortizol pedig 726-os.
2016. máj. 24. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Mértékegységek mik? Progeszteront, lh-t, fsh-t, néztek?
2016. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ösztradiolnál pmol/l a mértékegység, mindkettőnél, ezért is nem értem. Korizol nmol/l. Igen, nézték azokat is. Nagyjából középértékek a referenciatartományhoz képest, így gondolom azokkal nincs gondom.
2016. máj. 24. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Kellenek azok is, mert ha pont ovuláció környékén voltál, akkor a 900-as ösztradiol is ok.
2016. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Luteális fázisban voltam, ovu után kb. 1 héttel...
2016. máj. 24. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!