Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tartsam bennt a spermát...

Hogyan tartsam bennt a spermát hogy ne folyjon ki?

Figyelt kérdés
Aktus után hiába nem állok fel de úgy érzem hogy kifolyik az összes.. Nagxon szeretnénk már kisbabót !

2016. máj. 24. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Attól nem lesz eredményesebb az aktus. Amit már tudott, azt "fellőtt" a párod.
2016. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Feküdj a hátadra, a feneked alá tegyél párnát, a térdedet hajlítsd be, és kulcsolt át a karoddal.

Feküdj így kb. 20-30 percig.

Gravitáció! :)

Nekünk ez vált be.


12 hetes kismama

2016. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem jut be azonnal az mar nem fog megtermékenyules hiába folytatódik fel gyertya állással stb hiába nem termékeny addigra

CSAK HA AZONNAL TOVÁBBJUT :)

2016. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Csak ugy akarj kisbabat,ha eleg esszel is rendelkeztek hozza! Ne haragudj,de te felnott no vagy egyaltalan vagy egy gyerek? A tizen evesek tesznek ki ilyen kerdeseket! Megis hogy folyna ki az osszes sperma? Barmit is csinalsz,a folosleg (hangsulyozom FOLOSLEG) ki fog folyni,ugyanis azert folosleg,mert az mar nem szukseges! De attol meg marad benned! Esetleg amivel segiteni tudod (ezt is csak hallottam) ha aktus utan gyertya allasba leszel,vagy teszel egy parnat a feneked es derekad ala! Bar en semmi ilyesmit alkalmaztam,meg masnap is mindig folyik belolem a ferjem spermaja megis a masodik babankat varjuk! De azon ne aggodj ami kifolyik! Az nem szukseges a babahoz
2016. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
sehogy. a spermától nem leszel terhes, az nyugodtan kifolyhat. az csak vivőanyag. spermiumnak kell feljutnia, az fel is jut, de ugye olyan picik, szabad szemmel nem is látnád...
2016. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk úgy történt, hogy nem akkor akartunk babát, amikor ő mégis jönni akart, hanem egyéb okok miatt fél évre rá, de már csak a megszakításossal védekeztünk. Viszont egyszerre mentünk el a férjemmel, és így egyikőnknek sem volt "energiája" megszakítani, utána kifolyt ami kifolyt, 3 hétre rá meg fura volt, hogy émelygek és a teszt pozitív lett. Azonnal örültünk, a sors fintora, hogy ami miatt fél év múlva terveztük, az még azelőtt megoldódott, hogy kiderült volna állapotos vagyok.

De a lényeg itt most az, hogy én egy percig nem tartogattam benn, szerintem az is közre játszott, hogy egyszerre mentünk el, és "tárt karokkal vártam". Ha jönni akar, nehéz megállítani. :)

Bocsi az őszinte, nyílt válaszért. :)

2016. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk az vált be, hogy a párom bennem maradt aktus után is. Úgy feküdtünk együtt sokáig. Persze mikor lelankadt, akkor kicsúszott, de sok-sok percig bennem volt. Ikreket várok, 20 hetes vagyok :)
2016. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
próbáld ki a divacup-ot, én jókat hallottam róla, elvileg menstruációra van, de külföldön sokan használják erre is.
2016. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyen praktikán múlna, akkor az egyik kedves ismerősöm nem b***na el fél órát minden aktus után gyertyaállással már 2 éve....

Én mindig egyből pisilek aktus után, mégis sikerült a baba, nem ezen múlik.

2016. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

"a spermától nem leszel terhes, az nyugodtan kifolyhat. az csak vivőanyag. spermiumnak kell feljutnia,"


A sperma a spermium többesszáma latinul... Te az ondóra gondoltál.

2016. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!