Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki spermadonor, akkor...

Ha valaki spermadonor, akkor meddig tárolják a bankok a spermáját? Meddig életképes? Akinek nincs pénze lombik programban résztvenni, az lefagyaszthatja otthon is a spermát? Ugyanaz a hatás?

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és mégis mit kezdenél a lefagyasztott spermával? nem így működik a lombik.
2016. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom,h a lombik az,amikor megtermékenyített petesejtet ültetnek be. és úgy képzelném,h pipettával fecskendezi be a nő. Amúgy nincs ilyen tervem,sem ilyen ismerősim,csak kíváncsi vagyok.
2016. jan. 28. 17:46
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
amit leírtál az nem lombik.
2016. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mármint az a része igaz, hogy a megtermékenyített petesejtet ültetik be, de nem pipettával. a petesejtet előbb stimulálni kell, aztán leszívni, a spermák közül egy ideálisat kiválasztani, megtermékenyíteni a petesejtet és csak utána lehet visszaültetni. ez nem így megy mint ahogy te gondolod.
2016. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiraly fagyasztod lehet otthon, ha -196 Celsius fokra tud fagyasztani!
2016. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg lehetne oldani otthon a konyhában, miert mennének orvoshoz vele az emberek súlyos összegekért?
2016. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez fájt.
2016. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz. Köszönöm 5ös. Tehát nem olyan az a fagyasztó,mint a háztartási. Ennyire egyszerű volt a kérdés. Mint már leírtam,értem a kettő közti különbséget,csak unatkozom,és kíváncsi voltam erre.
2016. jan. 28. 18:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Még laikusként is gondolhattad volna, ha úgy fagyasztod le a spermákat, mint a mirelit borsót, azok nem fognak életben maradni...
2016. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Olyan vicces,h az első két értelmes kérdésre senki sem válaszol,mert ahhoz már nincs tudásotok. Az utolsó kérdésen lovagol mindenki. Pedig lehet,h otthon lefagyasztva tovább él,mint simán,csak úgy a levegőn. De ahhoz már nem vagytok elég okosak,h megírjátok,h úgy meddig életképes. Egyedül egy válaszoló tudott értelmes választ adni,az ötös. Annyira elegem van ebből a sok trollból,aki értelmes választ nem ad,de ide jön okoskodni,aztán olyan egyszerű,mint a facsipesz.
2016. jan. 28. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!