Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty+Pregnyl: kinek hozott...

Closty+Pregnyl: kinek hozott sikert és hanyadik próbálkozásra? A szuri beadása után mikor lehet legelőször tesztelni?

Figyelt kérdés
Ez a második ilyen módon próbálkozós hónapunk, igaz az elsőben, csak napi 1 Clostyt szedtem, és egy petém lett. Ezúttal 3: 18, és két 22 mmes, amikor repesztették. Másfél éve próbálkozunk a kistesóval, az első is nehezen fogant, de spontán.

2016. máj. 25. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Több ismerősömnek is hozott sikert,vagy az első vagy a második kör closty-s hónap!A hcg injekció után leghamarabb 10 nappal tesztelj.Sok sikert!

2016. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor vasárnap tesztelek ;)

Reméljük, nekünk is sikerült ezúttal.


Várok még tapasztalatokat, de nem tolonganak :(

2016. máj. 25. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem vagyok orvos, de szerintem igencsak túltolták a stimulációt, ha ennyi tüsződ lett. A normális az 1-2 db lett volna. Nekem eddig minden doki erre törekedett, ezt mondták. Csak most, a lombiknál kell sokkal több tüszőt kinevelnem.


Nálunk az elő Closy-s próbálkozás 3 cikluson keresztül tartott, de nem jött össze, majd a 2. pihenős ciklusban spontán összejött. Tüszőrepi nem volt.

Azóta kiderült, hogy nem csak én nem vagyok termékeny földanya, de a férjem sem termékenységi isten, így 3 inszemen vagyunk túl és lombikra készülünk. Az inszem alatt volt Pregnyl, amit magamnak adtam be.

10 napig tutira ne tesztelj, de a legjobb, ha kivárod a 14-et. Tudom, hogy nehéz, hiszen a tüszőrepi miatt csomó terhességi tünetet is tapasztalhatsz, de hidd el, attól, mert néhány nappal korábban tesztelsz még ugyanannyi bizonytalanság marad. Ha pozitív, akkor jön a megmarad-e, jó helyen van-e para. Ha negatív, akkor a korán teszteltem-e, mi a baj velem kérdések jönnek. A terhességhez nyugalom kell.

Sok sikert!

2016. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Annyira nem stimuztak túl, szerintem amiatt reagáltam jobban a Clostyra (túl jól) mert rendszeresen sportolni kezdtem a szokásos IR étrend mellett.

Egyébként napi 2t szedtem a múltkori napi 1 helyett.


Drukkolok nektek, hogy a lombik sikeres legyen! Első baba lenne? Mióta próbálkoztok?

2016. máj. 26. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Első babánkat egy veleszületett szívbetegség miatt elvesztettük néhány napos korában. Úgy szoktuk mondani a kedvesemmel, hogy mi szülők vagyunk, akiknek most nincs gyereke. Ezen dolgozunk.

A túlstimulálást a nagyszámú érett pete miatt gondolom. Én egyébként 1x3-at szedtem minden cikusban, 14 hónapon át és mindig 1 petém ért. Azt mondták, ez így jó, ha több érne, visszavennének. Ja, külföldön élek, itt nem tartanak pihit a gyógyszeres ciklusok között. Ez nekem nagyon fura volt. A meddőségin sem cicóznak. 1 hónap alatt megvoltak a kivizsgálások mindkettőnknek és a következő ciklussal már inszeminálódtam is. Januárban kezdtük, 3 kísérletünk volt, egyet ki kellett hagyjunk egyéb probléma miatt és most már a lombikhoz stimulálódom. Csak kapkodom a fejem, de legalább végre nem toporgunk.

Sok sok sikert! A diéta nagyon hasznos, a mozgás is, szóval te mindent megteszel. Remélem mielőbb valóra válik az álmod!

2016. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom h elveszitettek az elso gyermeketeket! Szornyu lehetett! Ez mikor tortent?

Remelem hogy a lombik sikeres lesz!

Mennem kellett a23. napon progeszteront nezetni. 35 nmmol lett. Hcgt onszorgalombol nezettem az 3 lett. De meg koran van. Remelem nem a pregnyl maradvanya. Par nap es kiderul lesz e pozitiv tesztem.

2016. máj. 31. 23:54
 7/11 A kérdező kommentje:
A Pregnylt amugy a 11. napon kaptam. Szoval azota mar 12 nap eltelt.
2016. máj. 31. 23:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem sikerult masodszor sem sajnos:'(
2016. jún. 3. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Semmi gond,ne aggódj..Sajnálom nagyon,de sokszor a harmadik hozza a sikert.Sőt nekem azt is mondta anno a dokim,hogy sima ciklusban is próbálkozzunk,mert még kitolódik a hatása.
2016. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok erőt, kitartást, hitet és jókedvet kívánok, mert ezen a rögös úton ezekre van a legnagyobb szükség. Biztosan sikerülni fog, anyuka leszel.

Most olvastam Ördög Nóra könyvét. Minden babára vágyó nőnek ajánlom, nagyon sok bennünk munkáló titkos fájdalomról mer beszélni. Nekem üdítő olvasmány volt nagy felismerésekkel.

Hétfőn lesz a petesejtjeim leszívása. Jó sokan vannak. Még a héten vissza is kapok majd két embriót, ha minden a vágyak szerint alakul.

A babánkat 2 éve veszítettük el, kb másfél éve próbálkozunk, ebből majdnem 1 év volt csak gyógyszeres. A komolyabb meddőségi kezeléseket (inszemináció, lombik) csak idén kezdtük. Kislányunk betegsége egy fatális véletlen volt, nem öröklődő betegség, úgyhogy nagyon bizakodunk, hogy mégegy ilyen fájdalmat nem kell átélnünk.

2016. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!