Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most majus 18-adikan megjott...

Most majus 18-adikan megjott a mensim (25 osiken szokott) elso nap erosebb verzesem volt masodik naptol egeszen 23 ig gyenge hol piros hol barnas verzesem volt ami szinte pecsetelo volt szerintetek babat varok?

Figyelt kérdés
Parommal rendszeresen elunk nemi eletet . Nem vedekezunk bababan nem gondolkodtunk de orulnenk neki nagyon ha lenne :) valaszotokat elore is koszonom puszi :) 22/L ... Lola :)

2016. máj. 25. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. De csinálj tesztet, ha terhes vagy és vérzel, az nem jó.

Amúgy meg nem rendszeres a mensid, így nehezebb megmondani h késik-e. Az, h 25-ikén szokott megjönni, az azt jelenti, h egyik hónapban 30 másik hónapban 31 valamikor meg 28 napra jön meg neked. Ha nem terveztek babât védekezzetek, ha meg nem védrkeztek akkor tervezitek azt jelenti.

2016. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Nem vedekezunk" kontra "bababan nem gondolkodtunk"


22 évesen kicsit érettebben kellene hozzáállni a dolgokhoz. Tudod, ha nem védekeztek, előbb-utóbb valószínűleg terhes leszel, még akkor is, ha nem gondolkodtok babában, vagyis nem tervezitek.

A védekezés abbahagyása ugyanis normális esetben tervezett baba születéséhez vezet, hacsak meddőség nem áll fenn. Rendszeres nem i élet élése védekezés nélkül terhességet eredményez, de ezt 22 évesen illene tudni.

2016. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"18-adikán"? "25 osiken"?

Helyesen: 18.-án 25.-én (nem egyszerubb helyesen leirni? Meg rovidebb is)

"Nem vedekezunk bababan nem gondolkodtunk de orulnek neki nagyon ha lenne"

A helyesirasi hibakat ebben a mondatban inkabb nem javitom ki,inkabb terjunk a lenyegre!

Megis ha nem gondolkodtok bababan akkor,hogy orulnetek neki es miert nem vedekeztek? Vagy most mi van?

Ne haragudj,de 22evesen lehetne egy kicsit tobb eszetek es erettebb gondolkodas!

Konyorgom inkabb vedekezzetek! Te meg ne szulj! Se a kapcsolatnak,se neked,se az apanak,se a szuleiteknek,legfokeppen a babanak nem lenne jo kedves Lola 😉

Remeljuk,hogy nem csuszik be,de legkozelebb vedekezzetek! Legalabb addig,ameddig egy erettsegit nem fogtok a kezetekbe!

2016. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utlosó kommentelő! Érettségivel rendelkezem (közgazdasági érettségi) amit szakmával tettem le. Párom most vizsgázik neki is meg van az érettségije! De lényeg a következő nem kiosztásokat kértem hanem válaszokat! Mert nem értettem mitől lehet ez. Nem volt nagy testvérem aki ezeket megtudja velem beszélni a szüleimet meg hagyjuk ebből ki. Köszönöm 22|L Lola
2016. máj. 26. 02:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha erettsegivel rendelkezel,legalabb minimalis helyesirasi keszseggel rendelkezz! Szornyu ahogy irsz! Masreszt gondolom azert annyira nagy fizetessel nem rendelkeztek,hogy egyedul tartsatok el egy gyereket (aki nem kis ossze havonta) szoval nemi koze azert lenne a szuleiteknek a felelotlensegetekhez,ugyanis nekik kell majd besegiteni! Nekunk havi szinten csak a tapszer kerul 20.000forintba,plussz a pelenka 15.000korul,plussz a popsitorlo 3000ft korul es akkor meg nem vettel neki ruhat,vagy mas kajat a tapszeren kivul! Ja es be kell rendezni neki a szobat,babaágy,matrac bele, also hangon 80.000, babakocsi,also hangon 90.000, ruhak,amibe oltozteted,ha hazajossz a korhazbol: kb 50.000 es ez csak az elso adag ruha! Mellszivo 15.000, betet a korhazi idoszakra es a 6hetre szules utan: kb 5000, es meg ezekre jonnek az aprosagok.... Kiskad,esetleg valami kis jatekok,amiket az elejen meg ugy se hasznal tulzottan,vizmelegito stb....

Egy szo mint szaz,also hangon,foleg ha nem lesz tejed es tapszeres lesz a babad a terhesseg vegetol a szuletesig kozel 300.000ft-ba kerul a gyerek! Es ez az eleje! Erre jon ra minden honapban a tapszer (ha kell) pelenka,popsitorlo. Ezek az alapok! Minden honapban kb 38-40ezer a gyerek es ezekbe nincs benne az amikor no es ruhat kell venni!

Ezek utan gondolkozzatok el,hogy az ovszer,fogamzasgatlo az olcsobb,vagy egy gyerek,akit valoszinuleg nem fogtok tudni meg eltartani?!

2016. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lola, semmi esetre se felejtsétek el a védekezést, neked még nem való gyerek!!!
2016. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti kommentelő! Nem akartam kiirni mert nem ide tartozik de kihozta a szó! Édesanyám 2 éves koromban elhunyt. Édesapám autó balesetben halt meg 12 éves koromban. Tudom mivel jár egy gyermek! Unokatestvérem kisfiát én nevelem szóval tudom mibe kerül egy gyermek. Azért irtam helytelenül mivel siettem de nem azt jelenti hogy műveletlen vagyok. Kedves utolsó commentelő szerintem elsőnek mindenki nézzen magába nem kiosztásokat kértem hanem segitséget hogy mitől lehet ez de látom kultúrálatlanok is vannak. Nekem azt meg ne sorolja senki hogy mibe kerül egy kisbaba mert tudom két éves most a mostoha kislányom!
2016. máj. 26. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Es azt megkerdezhetem,hogy mennyi fizetest kaptok a paroddal egyutt osszesen? A ferjem 250ezret keres nettoba,plussz a csaladi potlek es meg mi is "nehezen" jovunk ki belole! Ketlem,hogy egy erettsegivel keresnetek annyit!
2016. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!