Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hogorben hogyan tudom hogy...

A hogorben hogyan tudom hogy a tüsző megrepedt? és mikor van ovuláció? Nem nagyon értem!

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdekelne engem is bocsi h ide írok hozzad
2016. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
semmi gond, remélem majd írnak, és szépen leirjak a folyamatot mert vezetek hőt de nem érzem mikor mi van és mit kell figyelni.
2016. máj. 25. 22:33
 3/11 A kérdező kommentje:
*értem akart lenni 😀
2016. máj. 25. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Enis lassan elkezdem vezetni

Kiváncsi vágyik :)

2016. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elkezded merni a ciklus elejen. Kb ovulacioig igy latszani fog az alaphomersekleted. Ovulacio elott le szokott esni a homerseklet 1-3 tizedet az addigi atlaghoz kepest, de ez nem minden esetben van igy, ez kimaradhat.

Viszont ovulacio utan feljebb megy, ha valoban volt tuszorepedes.

Amikor kiszabadul a pete, a tuszobol sargatest lesz, ami progeszteront termel. A progeszteron emeli meg a testhomersekletet.

Van, hogy ez az emelkedes egybol megtortenik egy nap alatt, van, hogy csak fokozatosan emelkedik. Az a lenyeg, hogy a feltetelezett ovulacio utan 3-5 nappal mar tartos, 3-4 tizedes emelkedes meglegyen az alaphomerseklethez kepest. Ennek meg is kell maradnia majdnem a mensiig, de van, hogy aprankent csokken es csak a mensi ideje alatt megy vissza az alaphomersekletre.

Egy-egy napos leeses/ingadozas lehet es ez normalis, nem kell miatta izgulni.

Megmutatom a jelenlegi gorbemet, nem a legszebb lett, mert ebben a honapban nem sikerult mindig egy idoben ebrednem, de azert a lenyeg latszik rajta.


[link]

2016. máj. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az kimaradt, hogy az ovulacio azelotti nap van, hogy az emelkedes megtortenik. Tehat gorbet vezetve utolag latszik az ovulacio, nem elore, vagy kozben.

Az ovulacios teszt az, mai elore mutatja, hogy ovulacio lesz, vagyis kezdodik a folyamat, az ovuteszt az ovu elotti napon pozitiv.

Viszont az nem biztos, hogy pozitiv ovuteszt utan meg is reped a tuszo.

Egyedul a gorbe mutatja meg, hogy volt-e sikeres peteeres.

2016. máj. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ☺
2016. máj. 26. 15:00
 8/11 A kérdező kommentje:

Az enyém így alakul tudsz mondani vmit?

[link]

2016. máj. 26. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Talan kedden lehetett ovulaciod, de nem vagyok benne biztos. Attol fugg, hogy mi lesz a homersekleteddel. Ha a kovetkezo napokban tovabb emelkedik, akkor volt ovu.
2016. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 momoka 2002 ***** válasza:
Hogy alakult vegul is? Megjott ovu utan? mert nekem is hasonlo alacsony a hom de nincs tuszorepedesem. Akkor biztos ha a menzis hohez kepest 14 napig magasabban marad tuszorepedes utan. es nalad nem emelkedett.
2016. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!