Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbés kérdés, van remény?

Görbés kérdés, van remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ilyen a mostani görbém, első clostys hónap. Végre lett peteérésem is (múlt évben ilyenkor pozit teszteltem nem maradt meg sajnos a pici azóta nem volt peteérésem.) 14. ciklusnapon 15mm-es domináns tüszőt látott a doki.


Kedden kéne nem megjönnie.



2016. máj. 7. 14:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

[link]


Kép lemaradt ... :)

2016. máj. 7. 14:07
 2/15 anonim ***** válasza:

Az aktusokat nem jelölted, így nehéz bármit is mondani.

Ovulációd az megvolt, más egyebet meg nem lehet leolvasni a görbéből.

2016. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2 naponta együtt voltunk szinte egész ciklusban. más megfigyeléseket nem szoktam jelölni , mert előző terhességem óta idegen testben élek minden hónapban minden tünetem más és más időpontban minőségben jelenik meg.


Nos legalább ovu volt már ez is jó jel végre.


Köszönöm válaszod.

2016. máj. 7. 14:11
 4/15 anonim ***** válasza:

Akkor van esély.

De remélem azt tudod, hogy egészséges párnak rendszeres szex mellett egy év alatt átlagosan 85%-ban jön össze, szóval ne omolj össze, ha nem jön össze azonnal.

2016. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
óó lassan 7 éve próbálkozunk, múlt nyár volt első sikerünk, de akkor nem maradt velünk a picur.... azóta kiderült pár gond pajzsmirigy alul müxik, IR és ugye hogy missed ab óta nem volt peteérés sem :( Egy év alatt kezelgettük a dolgokat minden más hormonom jó, a TSH szintem is szépen alakult. Most closty meg meghozta a pét is. Tudom szerencse kell hozzá, hogy elsőre sikerüljön :) De hátha. Igyekszem nem összetörni, mert tudom, hogy minden javul és nem adjuk fel :) Idén meglesz a kis csodánk :) Csak most meglepően szebb a görbém. Szal azért picikét reménykedek :) Ha nem hát majd legközelebb!
2016. máj. 7. 18:40
 6/15 anonim ***** válasza:

Hú, hát ilyen "előélettel" kicsit más színben látszanak a dolgok.

Szorítok, hogy mihamarabb összejöjjön.

Minden esetre ez már egy rendezett ciklus, ami kezdésnek mindenképpen jó! :)

2016. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igen... Köszönöm a drukkot és igen kezdésnek bőven jó ha 2-3 hónapon belül sikerülne babóca már boldog lennék :) Szép estét, majd mindenképp írok ide, hogy alakult, hátha valakinek hasznos lesz a példagörbe :)
2016. máj. 7. 21:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Szép görbe,a closty nekem is hasonlót csinált :-D Drukkolok hogy összejöjjön! Mikorra nemvárod? Írj majd :-)
2016. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ma feljebb ment fél fokkal egész nap szédelgek és fáj alul a hasam nem nagyon csak annyira, hogy érezzem. Keddre nem várom. Szerintem a holnapi hőm eldönti, mert mensi előtt mindig 2 nappal elkezd süllyedni, első nap 1-2 tized aztán második nap is és akkor megjön.
2016. máj. 8. 12:24
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, és elsőre baba is lett belőle? :)
2016. máj. 8. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!