Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél éve próbálkozunk a...

Másfél éve próbálkozunk a babával a párommal, de mindhiába. Tudnátok tanácsot adni? Lentebb.

Figyelt kérdés

Voltam már egy pár nőgyógyásznál, de ebből az utolsó kettőt írnám le, mert a többi nem talált semmit vagy azt mondta el amit tudunk, hogy mikor kell együtt lennünk..

Szóval voltam egy orvosnál, ultrahangon megállapította, hogy van egy 4x5 cm-es endometriózis a bal petefészkemen és műtéti úton távolítható el. Nagyon megijedtünk így interneten és ismerősöknél és kérdezgettünk. Kiderült, hogy van olyan mikor gyógyszerrel is megoldható. Így elmentem egy másik orvoshoz, hogy ő is mondjon valamit. A másik orvos is ugyanúgy megvizsgált de ő azt mondta, hogy ez nem endometriózis, hanem egy gyulladás, de ha nem múlik el akkor műtét. Nem értem, hogy miért mondott a két orvos két dolgot. Ti mit csinálnátok?



2016. máj. 25. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyi ostoba orvos van vagy csak hanyagok lennének ?

Nem hinnem h endometriozis , mivel akkor mar előbb észre vették volna ( ugyanis nem két nap alatt alakul ki) es nem éppen kellemesnek a tünetei

Tudom mert nekem volt .. Vagyis az ha kialakul mar nem múlik el tejesen csak enyhíthető általában ! Szóval szerintem gyulladás lehet a háttérben ? Vannak panaszaid??

2016. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen a tüneteket is elolvastam, de nekem annyi, hogy a bal oldalamon szerintem ahol van ez a "valami" néha fáj, de nem annyira. Ezen kívül semmi, bár azt is olvastam, hogy tünetmentes. Neked milyen tüneteid voltak?
2016. máj. 25. 22:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Fájdalmas együttlét

Görcsök menzesz elott alatt után

Petefészek szurkalas de nem a normális hanem ami idegesítően fájdalmas

Túrós folyás mert könnyen kaptam el fertőzéseket

2016. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja igen vannak tünetmentesen is sajnos

Az rosszabb mert nem keresnek utána nincs gyanúja sem

Ja es meg valami nekem mindig volt cisztam :/ néha van is

2016. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Endokrinologus kell, nem nogyogyasz. Ez a nyitja. Ha ott minden oke, akkor hematologus.
2016. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Eszter76 ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyon durva történet jutott eszembe erről. Az egyik legjobb barátnőm férje eléggé rosszul volt, és elment dokihoz - aki közölte vele, hogy kb. azonnal végbélkivezető műtétre van szüksége. Szerencsére nem volt hajlandó azonnal kés alá feküdni, hanem elment egy másik dokihoz, aki kb. közölte, hogy semmi baja, nem is érti a másik dokit. De persze ez sem nyugtatta meg, hanem elment egy harmadik dokihoz - ott kiderült, hogy van egy polipja, amit eltávolítottak meg egy kis gyomorfekélye, amit kezelnek. Ha az elsőnél marad, akkor most kivezetett végbéllel élne, ha meg a másodiknál, akkor még mindig szenvedne és fogalma se lenne, mi baja.

Szóval irány egy harmadik doki. Mégpedig úgy, hogy az ő diagnózisa előtt ne mondd meg neki, hogy már voltál másik dokinál, azt meg pláne ne, hogy az mit mondott.

2016. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meddőségi központba mennék. Ott kuvizsgalnak mindkettotoket
2016. máj. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, itt is megosztóak a vélemények :) de azért köszönöm szépen mindenkinek! Még gondolkozok, mit is csináljak, bár nagyon nehéz.
2016. máj. 26. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy vélemény vagy tapasztalat

Az enyém tapasztalat

2016. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!