Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Barátommal 4honapja gyereket...

Kiarra19 kérdése:

A Barátommal 4honapja gyereket tervezünk, de nem essek teherbe milehet az oka?

Figyelt kérdés
januar16-dikan együtt voltunk es 18igan megjött.februarba 22.marc.14 nagyon erősen görcsölök De áprilisban 3napig volt meg nagyon kevés de erősen görcsöltem ..május 26dikan meg szinte csak gorcsolok és pár csepp vér!!!!!!! Előre köszönöm a válaszokat
2016. máj. 26. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia ne haragudj de Tul görcsolöd

4 hónap az szó szerint semmi

9-10 hónap az átlag mondenkinel

Minden hónapban 20% az esély a terhességre :)

Tarts ki

En trimesztert szedtem es ra két hónapra jött a csoda :)

2016. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

egyreszt egy teljesen egeszseges par is minimum atlagosan 6 honapig probalkozik masreszt a peteerest sem artana figyelni mert lehettek akar egyutt minden nap otszor, de egy atlagos ciklus soran kb 4-5 nap van mikor van realis esely a terhessegre...erre vannak kulonbozo modszerek (naptar, homero, LH teszt) amivel ki lehet szamolni a peteerest...


szoval relax, ne gorcsolj ra es mig osszejon addig is olvasgass kicsit a temaban h tajekozottabb legy. mielobbi babasodast ;)

2016. máj. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szia Nagyon rá górcsölsz! Most májusban volt 1 éve hogy abba hagytam a fogamzásgátló tablettát. És Júliusban kezdtünk a baba programba. Kereken 10 hónapot vártunk rá. 😍😘 Ma vagyok 8 hetes kismama 😍😘😘😄😜😊 Azt is vedd figyelembe hogy ha gyógyszert szedsz akkor minimum fél év vagy 1 év kell mire körül a szervezetből... Ha egészséges pár vagytok akkor 8-10 hónap alatt sikerülhet de max 1 év. 1 év után érdemes kivizsgálást csinálni mind kettőtök részére. Igazából mi az 5. Hónap után már nem törödtünk a baba témával mert én alapból PCOS-es és IR-es vagyok. Meg jött a gyakorlat. Szóval úgy voltam vele hogy gyakorlat után el megyek ki vizsgáltattni magam hogy minden oké e. Természetesen nem védekeztünk egyszer sem de nem vettem agyba főbe a teszteket nem néztem naptárat nem figyeltem a testemet. És május elején 4 db tesztem is pozitív lett. És mint írtam ma vagyok 8 hetes kismama :) Ne add fel 😍😘 22/L
2016. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 8540 szám nem tudom mi akar lenni. Valamit elírtam bocsi...
2016. máj. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jön 2 hónapon belül a baba...ha igen,az egy csoda. Figyeljétek a peteérést és ne görcsölj rá, annál rosszabb,esetleg nézesd meg magad dokinál, hogy rendben van e odabenn minden, nincs e cisztád,szóval kész e a szervezeted a babavárásra. Ha egy éven belül jön össze,akkor sem vagytok rosszabbak az átlagnál.

Kitartást :)

2016. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sziasztok még 1-kérdésem. van kesset 1 napot és 1nappig volt meg!! lehetek terhes?
2016. máj. 28. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig normális ciklusod volt és eltartott legalább 3-4 vagy akár 7 napig is a menzeszed és most csak 1 napos volt akkor szansos. De mondom csinálj egy rossmanos Facelle tesztet mert az nagyon érzékeny. Jobb mint az X-epil tesztcsík mert nekem az halvány rózsaszín lett. De a rossmanos Facelle tesztcsík és a vizeletsugaras változata is erős pozitív lett ;) 22/L 8+2 hetes kismama 😍 😘
2016. máj. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!