Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van peteérés de nincs...

Ha van peteérés de nincs tüszőrepedés akkor a hőmérséklet lent marad vagy akkor is felmegy?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nincs peteeres tuszorepedes nelkul. A peteeres egy folyamat, aminek a vege fele megreped a tuszo.

De egyebkent nem megy fel a homerseklet, ha nem reped meg a tuszo. A megrepedt tuszo helyen alakul ki a sargatest, ami progeszteront termel es a progi emeli meg a homersekletet.

Tehat sikertelen ovulacional nem emelkedik meg a homerseklet.

2016. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kicsit javítanék ...peteérés lehet csak valamely oknál fogva nem reped meg....mert a mensi első napján elkezdődik a tüszőérése
2016. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A tuszorepedes nem mindenkinél megy végbe elso elég tévesen írta le ezt

Pont ezért vannak nekem pl cisztaim mert a meg nem repedt túszok átalakulhat ám :)

2016. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Kifejtened utolso, hogy mit irtam le tevesen?

Tuszorepedes nelkul nem tortenik meg az ovulacio, nem megy fel a homerseklet, anovulacios lesz a ciklus.

Egy szoval nem irtam, hogy minden esetben van tuszorepedes, jo lenne, de sajnos nem igy van. Viszont ha rendben van a peteeres kompletten, akkor van tuszorepedes.

2016. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
" nincs peteérés tuszorepedes nelkul" ezt írtad le tévesen !
2016. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Peteérés van úgyis ha nincs tuszorepedes

Fel cserélted

Attól h van peteérés nem biztos hogy van tuszorepedes ennyi

Nem kell felfujni , azért vagyunk felnőttek h megbeszéljük es okoskodjunk !;)

2016. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!