Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez egy tüszőrepedés...

Most ez egy tüszőrepedés nélküli hónap? (Hőmérséklet diagramm lent)

Figyelt kérdés

Augusztustól keztem mérni a hőmet,babát szeretnénk a párommal,hallottam már olyat ,hogy egy nőnek nem minden hónaban van peteérése hát akkor én most bele estem mert szerintem most nem volt itt a mostani [link]

ez pedig az augusztusi

[link]


2011. szept. 26. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most felmegy, akkor ma volt pé-d. Egyébként engem nemrég letámadtak itt a hölgyek, mert azt mertem mondani, h 1 órás eltéréssel is lehet hőt mérni. Erre mondták, h az úgy nem mutat jót. De látva az augusztusidat mégis mutathat jót. A szeptemberiben tuti, h van vmi hormonprobléma, de ez lehet, h egyszeri. Nekem is volt már ilyen nagyon cikk-cakkos, de végül fölment.
2011. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de az a vicces az egészbe, hogy 16- án és 19-én is éreztem a tojásfehérje folyást köszi mégegyszer.
2011. szept. 26. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Múlt hónaban én is úgy voltam, h 2-szer volt pé jel, mind érzékelhető tünetben ,mind hőmérsékletileg, de a második után maradt fenn. Vagy többszörös ovu volt v sikertelen. Már nem tudom meg.
2011. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van!! ha felmegy és fent is marad akkor,volt peteérésem :)) mondjuk most ebböl baba biztos nem lesz mert haza jöttem külföldröl 16-án(kint élek a férjemmel Németországba) de azért mérem magam hogy tudjam volte vagy nem peteérés :))) Októbertöl ujra együtt leszünk :))
2011. szept. 27. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!