Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem voltak mindig rendszeres ciklusaim, de az utóbbi fél évben mindig 28-30 napra megjöttek. legutóbbi menzeszem 03,30-04,04ig tartott. 04.26-án pedig egy kicsit barnáztam, semmi több nem volt. Egész hétvégén kivert a viz, nagyon melegem volt, a melleimet pedig nehéznek érzem. Azért nem teszteltem még, mert volt már ilyen velem, de a teszt negativ lett, és utána meg is jött. Akkor dokinál is voltam, nehogy ciszta legyen vagy valami, de teljesen szép, tiszta ultrahang képem volt.

2016. máj. 30. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekezés nélkül vagytok együtt, akkor igen.
2016. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, mivel babát szeretnénk a vőlegényemmel, de eddig nem jött össze, pedig egy éve próbálkozunk. Tesztelni szerintem majd hétvégén fogok ha nem jön meg. Voltak már nagyobb kihagyásaim is menstruáció alatt, amit a nőgyógyászom a pajzsmirigy alulműködésemnek tudta be, de a méhemmel és a petefészkeimmel minden rendben vol.
2016. máj. 30. 16:32
 3/3 A kérdező kommentje:
A kihagyást arra értettem, hogy voltak már hosszabb ciklusaim is, egyszer 3 hónapos kihagyásom is volt, akkor a nőgyógyász hormontablettát írt fel, amitől megjött.
2016. máj. 30. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!