Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív után másnap negatív?

Pozitív után másnap negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15.dpon vagyok ma.

11.dpo óta teszteltem(kérlek ne írjátok, hogy minek...tudatában voltam, hogy elképzelhető,hogy feleslegesen)

az összes tesztem halvány pozitív lett, el is kezdett erősödni (25-ös)

majd ma reggel beruháztam egy digitális clearbluera, mondván , hogy majd az már biztosan kijelzi, mert sokan dícsérik, sajnos negatív lett.

Járt valaki úgy a digitálissal, hogy negatív eredmény ellenére terhes volt, vagy tegyek le róla, biztos az eredmény?


2016. máj. 30. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia szerintem a dogitális korai volt 1 picit,ha halvànyanis de ott volt a csik akkor baba van csak a digitàlishoz lehet mèg kevès volt a hcg.
2016. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem bevalt a digitalis, a 11 dpo-n pozitiv lett azt irta ki, hogy 1-2 het telt el a fogantatas ota.

Elotte ket nappal kezdtem a tesztelest sima teszttel, a 9. dpo-n negativ volt, a 10-en extra halvany pozitiv, a 11-en picivel erosebb, igy vegul kiprobaltam aznap a cb digit.

Varj par napot, szerintem addig picit engedd el a tesztelest es lazits.

2016. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!