Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar valakivel olyan hogy...

Volt mar valakivel olyan hogy kesett de a tedzt negativat mutatott es megis volt baba? Meddig kesett mire elmentetek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesómnak az első két tesztje full negatív volt, de mivel késett neki és nagyon fájt a melle, csinált egy harmadikat, az halványan pozitiv lett. Aztán ment orvoshoz kb. 5-6 hetes várandós volt akkor.
2016. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reggeli elso vizeletbol negativ lett, terhes voltam. Azert mentem orvoshoz, mert hetek ota hanytam meg minden bajom volt, a mensi fel se tunt, hogy kesett :D
2016. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 10 napos késéssel lett nagyon nagyon halvány pozitív, igazi erős második csíkom azóta sincs, pedig már 23 hetes elmúltam... :(
2016. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat.

Nekem negy napja kesik. Holnap lesz otodik. De snnyira negativak a tesztjeim hogy hihetetlen. Es hat menzesznek jele sincsen. Nem erzem h keszulne h megjon... Nagyon szeretnem ha baba lenne a dologban...!!!

2016. máj. 31. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!